MTP Akropol Inwestycje

Akropol Inwestycje na Międzynarodowych Targach Poznańskich (MTP)

MTP

o Targach

Poznań od prawie 100 lat jest targową stolicą Polski, a Międzynarodowe Targi Poznańskie mają w tym ogromny udział.

Cel

To właśnie tutaj odbywają się najważniejsze wydarzenia branżowe, pokazywane są nowości i premiery. Na Targach Poznańskich spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw jak i przybliżyć zainteresowanym osobom swoją działalność.

To właśnie tutaj odbywają się najważniejsze wydarzenia branżowe, pokazywane są nowości i premiery. Na Targach Poznańskich spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw jak i przybliżyć zainteresowanym osobom swoją działalność.

Targi mieszkań i domów

Targi mieszkań i domów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zapraszamy na nasze stoisko.

Nowoczesne rozwiązania

Targi Mieszkań i Domów są jednym z największych wydarzeń organizowanych na MTP odbywające się co roku w sezonie jesiennym. Jest to doskonała okazja, aby poznać najnowsze oferty jakie oferuje aktualny rynek budownictwa, a także rozwiać swoje wątpliwości związane z kupnem własnego mieszkania bądź domu.

Wstęp

Bogata oferta wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekają na odwiedzających targi. Dla zwiedzających przygotowana jest również strefa konsultacji i porad, gdzie do dyspozycji znajdują się eksperci z zakresu finansów, prawa oraz najmu i zakupu. Nie ma także problemu aby zabrać na Targi swoje dziecko – będzie to dla niego z pewnością ciekawe doświadczenie i nie będzie się ono nudzić. Dla najmłodszych przygotowana jest specjalna strefa z placem zabaw, której pilnują wykwalifikowani animatorzy podczas gdy dorośli zbierają informację i poszukują swojego wymarzonego mieszkania.

Deweloperzy na targach

W Targach Mieszkań i Domów biorą udział najlepsi deweloperzy jak i specjaliści z branży mieszkaniowej i budowlanej. Poszukiwanie nowego mieszkania bądź domu nigdy nie było tak przyjemne. Jednym z uczestników na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest właśnie Akropol Inwestycje – jeden z największych deweloperów działających na terenie Wielkopolski. Posiadają oni ogromne i zadbane stanowisko, którego napewno nie przegapisz! Uczestniczą w targach już od wielu lat i pojawiają się na nich co roku – zawsze z nowymi pomysłami, przedsięwzięciami i oczywiście atrakcyjnymi projektami mieszkań i domów na sprzedaż. Najczęściej na Targach z pracownikami Akropolu można spotkać Marcina Lisieckiego, który jest dyrektorem sprzedaży jak i Karolinę oraz Anię, które zajmują się profesjonalnym kontaktem z klientem jak i sprzedażą mieszkań i domów.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Stoisko Akropol Inwestycje (MTP)

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za udział w targach i życzymy znalezienia wymarzonego mieszkania.

Akropol inwestycje

Obecnie Grupa Akropol Inwestycje jest w trakcie realizacji ponad 1000 domów i mieszkań zlokalizowanych w Poznaniu i jego najbliższej okolicy. Aby ułatwić poznanie nowych mieszkań na sprzedaż zawsze przygotowana jest bogata oferta najnowszych pomysłów jak i lokalizacji. Akropol Inwestycje w realizowanych projektach skupia się szczególnie na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu czy mieszkania – tworząc dzięki temu projekty odpowiadające potrzebom mieszkańców regionów Wielkopolski i Zachodniopomorskiego. Jako, że grupa Akropol działa już wiele lat na rynku deweloperskim i wysoko ceni rozmowy z Klientami doskonale rozumie ich potrzeby i wymagania. W związku z tym dużo łatwiej i szybciej są w stanie wybrać dla Ciebie dogodne mieszkanie bądź dom, w którym ty jak i twoja rodzina będziecie się czuli komfortowo. Projekty uwzględniają potrzeby nowoczesnej rodziny. Akropol Inwestycje przede wszystkim buduje z pasją i myślą o swoich klientach. Zapoznanie się z aktualną ofertą mieszkań i domów przedstawioną przez dewelopera jest bardzo proste. Można to zrobić właściwie na trzy sposoby: zadzwonić bezpośrednio pod numer kontaktowy podany na stronie Akropolu, wejść na stronę firmy gdzie każda inwestycja została szczegółowo opisana lub udać się na Międzynarodowe Targi Poznańskie gdzie przedstawiciele odpowiedzą na każde pytanie i z przyjemnością rozwieją każdą wątpliwość.

Już wkrótce czekają na Państwa nowe mieszkania w Poznaniu ulokowane w inwestycjach Poznań 5 Stycznia, Poznań Chlebowa oraz nowe domy Poznań Bobrownicka. Dla osób ceniących spokój przedmieścia proponujemy inwestycje w Luboniu, np nowe mieszkania w stanie deweloperskim Luboń Na Skarpie oraz domy na sprzedaż Luboń Kościuszki czy Luboń Nowiny. Szukając mieszkania w Poznaniu weź pod uwagę bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem mieszkania w Komornikach, Wirach oraz od strony wschodniej Poznania w miejscowości Rabowice. Nowe domy Komorniki Żabikowska, Komorniki Łąkowa, Wiry Poznańska czy Rabowice Olszynowa to doskonały wybór.

mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M22, 3 pokoje, 56m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
Poznań Jasielska nowe mieszkania
Poznań

Poznań Jasielska M-1.12 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie 3 pokoje w budynku C. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Jasielska.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie D-3.03, 4 pokoje 63,77m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M9, ogródek, 3 pokoje, 52m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
78 / 100