nowe mieszkania Glinno post

Glinno – nowe mieszkania jeszcze bliżej natury.

Piękna okoliczna przyroda gratis. Nowe mieszkania w Glinnie koło Nowego Tomyśla.

Mieszkać na tyle blisko dużego miasta aby korzystać z jego infrastruktury i na tyle daleko aby móc codziennie cieszyć się z piękna polskiej, wielkopolskiej przyrody. To jest bliżej niż myślisz...

Lokalizacja

Glinno to niewielka, spokojna miejscowość. Oddalona jest zaledwie o 1,2 km od Nowego Tomyśla co zapewnia dobry dostęp do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Właśnie ze względu na tę niewielką odległość od większego miasta dostęp do szkół, sklepów czy pomocy zdrowotnej jest znacznie ułatwiony i dogodniejszy. Dlatego więc większe zakupy żywnościowe lub rzeczy do domu to nie problem. Co więcej w niewielkiej odległości (niecałe 16 km) od Glinna znajduje się Lwówek, gdzie także można spędzić atrakcyjnie dzień z całą rodziną i przyjaciółmi. Kolejnym atutem Glinna koło Nowego Tomyśla jest odległość do autostrady A2 (około 6 km) co znacznie ułatwia dojazd do pracy jak i skraca czas podróży do innych miejscowości takich jak np. Poznań.

Osiedle Klonowe w Glinnie koło Nowego Tomyśla jest tworzone przede wszystkim z myślą o rodzinach uwielbiających ciszę i wypoczynek na łonie natury. Jest to idealne miejsce by znaleźć spokój i wytchnienie po codziennych obowiązkach. Osiedle Klonowe w Glinnie to nowoczesny projekt mieszkania w zabudowie bliźniaczej, który usytuowany jest w wyjątkowej zielonej okolicy. Do każdego z domów przynależy ogród o powierzchni od około 40m2 do około 400m2 w zależności od budynku. Domy na sprzedaż w Glinnie bedą idealne dla osób uwielbiających wolną przestrzeń i rodzinną atmosferę. Jednym z najlepszych deweloperów działającym w tym obszarze jest Akropol Inwestycje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje Glinno, Nowy Tomyśl i okolice

Glinno koło Nowego Tomyśla może się szczycić wieloma zróżnicowanymi atrakcjami – adekwatnymi dla osób w każdym wieku. Największą radość dla osób młodszych jak i starszych przynosi ZOO w Nowym Tomyślu.

ZOO podzielone jest na trzy główne działy: zwierzęta drapieżne, zwierzęta kopytne i ptaki. Obecnie w ogrodzie zoologicznym znajduję się około 200 zwierząt w tym 48 różnych gatunków!Przy wejściu do ogrodu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w jego sąsiedztwie zorganizowano „mini zoo” dla najmłodszych gości. Dzieci mogą tam obejrzeć z bliska małe zwierzęta gospodarcze. Co więcej wszystkim osobom uwielbiającym sport udostępniona jest bezpłatna, zewnętrzna siłownia.

Kolejną atrakcją, która przynosi wiele radości jak i jest polecana zarówno przez miejscowych jak i turystów jest Rodzinny Ogród Działkowy Złote Piaski znajdujący się w Nowym Tomyślu. Jest to idealne miejsce na spacer z całą rodziną jak i przyjaciółmi. Świeże powietrze, łono natury i dobre towarzystwo – czego można chcieć więcej by miło i przyjemnie spędzić czas. Rodzinne Ogródki Działkowe jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek i relaksację po ciężkim dniu lub by po prostu chwilę pomyśleć.

Godnym uwagi jest także Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu. Jest to jedyna tego typu placówka muzealna w Polsce, która ze względu na specyfikę regionu jak i historię posiada punkt centralny właśnie w Nowym Tomyślu. Wynika to także z bogatych tradycji w zakresie uprawy wikliny i chmielu oraz produkcji wyrobów wiklinowych.

Jednym z dodatkowych atutów Muzeum jest to, że organizuje ono lekcje muzealne, warsztaty plecionkarskie, pokazy wyplatania oraz z zakresu przetwórstwa wikliny. Muzeum jest także organizatorem Ogólnopolskich Plenerów Wikliniarskich w czerwcu jak i Spotkań Młodych Plecionkarzy we wrześniu. Co roku, w ramach współorganizacji z władzami Nowego Tomyśla i Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Plecionkarzy i Wikliniarzy, w drugiej połowie sierpnia, na terenie Muzeum odbywa się Ogólnopolski Konkurs Plecionkarski. Na którym co kilka lat goszczą plecionkarze z różnych zakątków kuli ziemskiej w ramach Światowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa.

Nie są to wszystkie atrakcje, które znajdują się w Glinnie, Nowym Tomyślu i okolicach jednak są one najbadziej polecane szczególnie osobom chcącym zapoznać się z kultura regionu jak i nigdy nie były w tych stronach kraju.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Zakup domu na Osiedlu Klonowym w Glinnie jest jednym z najlepszych wyborów jakie możesz podjąć jeśli zależy Ci na spokoju, wolnej przestrzeni i wypoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu rodziny. Glinno nadaje się wręcz idealnie zarówno do pracy, odpoczynku i tworzeniu więzi z innymi ludźmi. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć. Zadbaj o szczęście swoje jak i twojej rodziny, a Akropol Inwestycje zapewni ciekawą lokalizację wraz ze wspaniała okolicą.

Poznań Bobrownicka nowe mieskania link
Poznań

Poznań Bobrownicka nowy dom L1, 4 pokoje 84m2

Nowy dom 4 pokoje w budynku L1. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Bobrownicka.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/2, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 6/1, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
78 / 100