nowe mieszkania Komorniki post

Komorniki – atrakcyjne miasto. Nowe mieszkania blisko Poznania.

Nowe mieszkania w nowoczesnych Komornikach.

Myślałeś o tym żeby mieszkać w miejscu, które łączy w sobie zalety miasta i piękno natury? Jest dostosowane dla wszystkich - osób starszych, młodszych jak i dzieci? Jeśli odpowiedzią jest tak, to trafiłeś „w dziesiątkę”. Miasto Komorniki to coś dla Ciebie. Jednym z najlepszych z deweloperów posiadającym mieszkania na sprzedaż w tym regionie jest Akropol Inwestycje.

Lokalizacja

Komorniki jest to miejscowość znajdująca się w niewielkiej odległości od Poznania (niecałe 9km). Do centrum Poznania jest zaledwie 12km. Miejscowość jest bardzo dobrze zaopatrzona w niezbędną infrastrukturę do życia codziennego, nie ma więc tak naprawdę konieczności robić wypraw do stolicy Wielkopolski. Jednym z większych sklepów w Komornikach jest Auchan także duże zakupy to także nie problem. Co więcej przez dobrze zorganizowaną komunikację miejską nie traci się czasu na stanie w korku. Komorniki posiadają też trasy, które ułatwiają szybkie przemieszczanie się do innych miejscowości.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje Komorniki

Dla osób lubiących relaks i oddychanie od zgiełku miasta miejsc nie zabraknie. Komorniki posiadają wiele zielonych terenów gdzie z przyjemnością można udać się na spacer. Co więcej w Komornikach znajduje się bardzo dużo rozległych ścieżek rowerowych jak i takich przeznaczonych do biegania. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach – dzieciach w Komornikach znajdują się liczne place zabaw, które są tak urozmaicone by sprawiały dużo radości. W niedalekiej odległości znajduje się Wielkopolski Park Narodowy. Jest to cudowne miejsce na odpoczynek i spędzenie czasu z najbliższymi. W cieplejsze dni wiadomo, że przyjemnie spędza się czas na świeżym powietrzu a zwłaszcza nad wodą. Umożliwia to Jezioro Jarosławieckie. Oczywiście jest ono też świetna możliwością dla osób lubiących morsowanie. Pasjonaci historii także znajdą coś dla siebie. Koło Komornik znajduje się miedzy innymi Wieża Mauzoleum Rodziny Bierbaumów i Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-spożywczego. Zawsze można poszerzyć swoją wiedzę o różne ciekawostki lub informację.

Zamiast siedzieć w domu można spędzić dzień w Deli Park. Jest to park rozrywki, w którym radość odnajdzie cała rodzina. Jest miejsce na spokojniejsze spacery i podziwianie wielkich zwierząt jak i przeróżne atrakcje sportowe. Od wspinaczki przez przeróżną zjeżdżalnie aż po park linowy. Znajdują się tam także miniatury zabytków. Jest to przyjemny sposób spędzenia czasu dla wszystkich – każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej wystawiane są przeróżne pokazy z okazji różnych świąt bądź okazji. Nie można tego przegapić.

Mieszkanie w Komornikach ma wiele plusów. Kolejnym z nich jest edukacja – są dwie szkoły podstawowe. Obie posiadają bardzo dobry poziom nauczania co umożliwia dostanie się potem do lepszych szkół średnich. Oczywiście wiadomo nic tak nie pomaga jak praca własna jednak poziom szkoły też jest ważny. Przez bliską odległość Komornik od Poznania umożliwiona jest także edukacja od samego początku w samym Poznaniu gdzie jest jeszcze więcej placówek edukacyjnych do wyboru.

Atrakcje w Poznaniu

Ze względu na niedużą odległość Komornik od Poznania można w dowolnej chwili pojechać na Stary Rynek, Maltę (jezioro maltańskie) lub zobaczyć bramę poznańską. Warto zobaczyć także słynne poznańskie koziołki. Jest także bardzo dużo różnorodnych muzeów – Narodowe, historyczne, archeologiczne, wojskowości. Warto zobaczyć także Zamek Cesarski. Informację jak i ciekawostki, których napewno się dowiecie przydadzą się czy to w szkole czy w różnych grach planszowych. Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca Nowe Zoo i Park Cytadela – rozległy park z ruinami wojskowymi. Atrakcji w samym Poznaniu jest dużo więcej i napewno jeden dzień nie starczy by wszystkie zobaczyć jednak jest to ciekawy sposób na spędzenie dnia ze znajomymi bądź rodziną. Wrażenia napewno będą niezapomniane.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie w Komornikach jest jednym z najlepszych wyborów jakie możesz podjąć. Łączy ze sobą plusy miasta z zieloną przestrzenią i komfortem. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć, a Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizacje mieszkania wraz ze wspaniała okolicą. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny oraz sukcesu.  Sprawdź nowe mieszkania na osiedlu Komorniki Łąkowa lub Komorniki Żabikowska oraz inne atrakcyjne lokalizacje z domami i mieszkaniami na stronie głównej dewelopera.

mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie B-02, parter, ogródek, 3 pokoje 53,42m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/2, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Komorniki Żabikowska
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom A1, 76m2 z ogrodem

Nowy dom A1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
78 / 100