Komorniki Nad Wirynką - Nowe mieszkania

Nowe domy na nowoczesnym osiedlu. Komorniki Nad Wirynką.

Piękne Komorniki

Wstęp

Inwestycja Komorniki Nad Wirynką powstaje z myślą o zaspokojeniu indywidualnych pragnień nowoczesnej rodziny, która chce mieszkać w pobliżu wielkiego miasta (jakim zdecydowanie jest Poznań), a zrazem uniknąć minusów związanych z mieszkaniem w takowym mieście.

Komorniki jest to miejscowość znajdująca się w niewielkiej odległości od Poznania (niecałe 9km).Do centrum Poznania jest zaledwie 12km. Miejscowość jest bardzo dobrze zaopatrzona w niezbędną infrastrukturę do życia codziennego. Posiada własne przychodnie, szkoły jak i sklepy z żywnością i przedmiotami pierwszej potrzeby. Nie ma więc tak naprawdę konieczności robić wypraw do stolicy Wielkopolski, większość rzeczy można załatwić na miejscu. Jednym z większych sklepów w Komornikach jest Auchan dlatego duże zakupy to także nie problem. Co więcej, dzięki dobrze rozwiniętej i zorganizowanej komunikacji miejskiej przemieszczanie się po mieście oraz do pobliskich miejscowości nie stanowi problemu. Komorniki posiadają także trasy, które ułatwiają szybkie dotarcie do celu i nie tarci się czasu na stanie w korku.

Nad Wirynką plan osiedla

Okoliczne Atrakcje

Nowoczesne rozwiązania

Projekt osiedla Komorniki Nad Wirynką zakłada budowę domów powierzchni 104,83m2 maksymalnie wykorzystają prfetzreń w całym budynku. Samo mieszkanie składa się z piętra oraz parteru. Na parterze znajduje się kuchnia wraz z jadalnią, łazienka, przestronny salon jak i schowki na rzeczy niecodziennego użytku, bądź gospodarcze. Dodatkowo w salonie znajduje się wyjście na ogród. Wielkość ogrodu przypisaną do danego mieszkania można zobaczyć na planie osiedla, który znajduje się na głównej stronie inwestycji. Na piętrze zaś znajdują się 4 pokoje, łazienka jak i dodatkowy schowek. Dogodnym atutem jest też to, że każdy lokal posiada 2 miejsca parkingowe. Konstrukcja budynku jest wykonana z pustaka ceramicznego i posiada ścianki działowe murowane. Cały budynek jest ocieplony 20cm styropianem i posiada zewnętrznego “baranka”. Dach natomiast obłożony jest dachówką ceramiczną. Każdy budynek posiada instalacje centralnego ogrzewania wraz z dwufunkcyjnym piecem gazowym z elektronicznym zapłonem wraz z grzejnikami płytowymi. W nowoczesnym mieszkaniu znajdują się także okna PCV (posiadają one zamontowaną od razu kasetę wraz z prowadnicami do rolet) jak i instalacja RTV. Cały teraz osiadła jest utworzony jak i każde mieszkanie posiada ogrodzenie.

Nowoczesne technologie

Akropol Inwestycje buduje domy i mieszkania które w łatwy sposób możesz przystosować do swoich potrzeb. Wielkopolski deweloper przygotowuje podłączenia takie jak punkty LAN/WAN czy dodatkowe punkty elektryczne, jednak urządzenia inteligentnego domu będziesz musiał zakupić samodzielnie. W przypadku gdy posiadasz lub zamierzasz zakupić samochód elektryczny deweloper proponuje skorzystać z opcji przygotowania punktu do ładowania auta elektrycznego.
Dodatkowym udogodnieniem wprowadzonym dla klientów przez dewelopera jest to, że po wcześniejszym umówieniu zamiast grzejników możliwe jest rozprowadzenie ogrzewania podłogowego w całym budynku. Pomoże to zoptymalizować przestrzeń w mieszkaniu pod kątem mobilności, meblowania, dekorowania oraz będzie to bezpieczniejsze rozwiązanie jeśli w domu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta. Dodatkowo już od samego początku mogą być zamontowane rolety w oknach, nie tylko same prowadnice! – dzięki temu można oszczędzić na wynajmowaniu dodatkowych osób.Potrzebujesz więcej gniazdek elektrycznych w sypialni czy kuchni lub innym pomieszczeniu? Powiadom dewelopera gdzie oraz ile ich potrzebujesz. Po uzgodnieniu wszystkich nurtujących Cię kwestii dodatkowe punkty elektryczne zostaną uwzględnione na planie twojego mieszkania. Posiadasz więcej sprzętów elektronicznych, które potrzebują bezpośredniego połączenia z internetem? Daj znać! Dodatkowe punkty instalacji sieciowej Ethernet można przeprojektować tak aby był dopasowany pod Ciebie i twoje potrzeby. Rozprowadzenie instalacji alarmowej również znajduje się w ofercie usług jakie proponuje firma Akropol Inwestycje. O więcej szczegółów zapytaj dewelopera.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nowe mieszkania na sprzedaż

Zakrzewo ul. Długa

Ze względu na to, że firma Akropol Inwestycje działa już wiele lat na rynku deweloperskim doskonale rozumie ona potrzeby swoich klientów. Dzięki rozmowom z Klientami doskonale rozumie także ich potrzeby oraz wie gdzie czują się komfortowo. W związku z tym projekty  inwestycji uwzględniają potrzeby nowoczesnej rodziny. Skontaktuj się z pracownikami Akropol Inwestycje a wskażą Ci, która z przygotowanych inwestycji to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny!
Co więcej, jest to miasto, w którym każdy jest w stanie się tu odnaleźć. Zachęcamy rownież do skorzystania z wygodnej wyszukiwarki  mieszkań  i  domów, gdzie szybko znajdziesz mieszkanie spełniające założone kryteria. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej wejdź na stronę inwestycji bądź skontaktuj się z pracownikiem Akropol Inwestycje.

Nowe mieszkanie Komorniki Żabikowska
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom A1, 76m2 z ogrodem

Nowy dom A1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M22, 3 pokoje, 56m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
66 / 100