nowe mieszkania Lubon post

Luboń atrakcje i możliwości jakie daje miasto. Nowe mieszkania blisko Poznania.

Nowoczesne miasto. Nowe mieszkania w Luboniu.

Luboń miasto w powiecie poznańskim graniczące bezpośrednio z Poznaniem od strony południowo zachodniej.

Wstęp

Myślałeś o tym by mieszkać w miejscu, które łączy ze sobą walory miejskie i naturę? Jest przyjazne zarówno dla osób starszych, młodych jak i dzieci? Jeśli odpowiedzią jest tak, to idealnie trafiłeś. Miasto Luboń to coś dla Ciebie. Wiodącym deweloperem oferującym nowe mieszkania na sprzedaż jest działająca w tym regionie firma Akropol Inwestycje.
Poznaj nowe mieszkania w inwestycji Luboń Na Skarpie oraz nowoczesne domy w inwestycjach: Luboń Kościuszki, Luboń Nowiny oraz Luboń Chudzickiego. Wszystkie nowe domy i nowe mieszkania oddajemy dla Klientów w stanie deweloperskim. Więcej informacji na temat z każdej z inwestycji uzyskasz odwiedzając strony internetowe dedykowane każdej z nich.

Lokalizacja

Luboń jest to średniej wielkości miasto znajdujące się blisko Poznania (niecałe 9km z centrum Lubonia do centrum Poznania). Luboń posiada niezbędną infrastrukturę potrzebną nowoczesnemu człowiekowi do życia codziennego, nie ma więc konieczności robić wypraw do sklepu, restauracji, klubu fitness czy urzędu, które nie zajmują większej części dnia. Wszystko można znaleść na miejscu. Co więcej nie traci się czasu na stanie w korku. Dojazd do pracy jest także ułatwiony przez doskonale zorganizowaną komunikację miejską i trasy ułatwiające szybkie przemieszczanie się.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje w Luboniu

Dla osób lubiących relaks i odetchnięcie od zgiełku miasta Luboń oferuje szereg atrakcji. Luboń leży nad Wartą, także wieczorne spacery nad wodą są jak najbardziej mile widziane. Można też usiąść na plaży, gdzie w sezonie letnim organizowane są noce filmowe. Zainteresowani głosują, który film ma zostać wyświetlony na ekranie tuż pod gwiezdnym niebem. Nie zapominając o coraz większej popularności wędkarstwa są wyznaczone obszary, w których jest to dozwolone. Najwięcej z nich znajduje się na Szachtach. To urokliwe miejsce, rozciąga się na granicy Lubonia i Poznania, jest to ogromy park z wyznaczonymi drogami dla pieszych jak i rowerzystów. Kilometry dróg i ścieżek rowerowych oraz spacerowych ciągnących się pośród drzew i jezior. Jest możliwość zobaczenia całego miasta i okolic z punktu widokowego, który także znajduje się na terenie miasta Lubonia i jest jedną z ciekawszych atrakcji.

Znajdzie się też coś dla aktywnych. Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych klubów sztuk walki, który bierze udział w zawodach na arenie międzynarodowej jest Czerwony Smok, szkoła sztuk walki ma swoją siedzibę w Luboniu! Są także kluby skupiające się na innych dyscyplinach sportu jak np. piłce nożnej. Dodatkowo w klubie znajduje się w pełni wyposażona siłownia, rowerki, sale do koszykówki i wiele więcej. Miasto zadbało też o ruch na świeżym powietrzu. Są do tego specjalnie przeznaczone siłownie jak i place zabaw dla najmłodszych. Co roku są też orgaznziwoane biegi z różnych okazji jak np. maraton listopadowy na dystansie 11km. Można trenować samemu lub z klubem biegaczy. Blisko Warty znajduje się także nowoczesny skate park, w którym świetnie spędzają czas najmłodsi jak i osoby starsze. Jak widać mieszkając w Luboniu nie da się nudzić. Jest to idealna lokalizacja blisko Poznania, która zawiera wszystkie niezbędne rzeczy.

Mieszkając w Luboniu masz do wyboru aż 4 różne szkół podstawowe oraz zespół szkół, nie mówiąc już o szkołach językowych! Ponadto dzięki lokalizacji blisko Poznania z uczelniami i szkołami wyższymi masz dostęp do uczelni na wysokim poziomie kształcenia.

Ze względu na niewielką odległość Lubonia od Poznania można w dowolnej chwili pojechać na Stary Rynek, Maltę (jezioro maltańskie) lub zobaczyć bramę poznańską. Niedaleko znajduje się także bardzo dużo różnorodnych muzeów – Narodowe, historyczne, archeologiczne, wojskowości. Warto zobaczyć także Zamek Cesarski. Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca Nowe Zoo i Park Cytadela – rozległy park z ruinami wojskowymi.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie w Luboniu jest jednym z najlepszych wyborów. Łączy ze sobą plusy dużego miasta z zieloną przestrzenią i komfortem. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć, a Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizację mieszkania wraz ze wspaniałą okolicą. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny oraz sukcesu.

mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie C-0.03, parter, ogródek, 4 pokoje 64,07m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M9, ogródek, 3 pokoje, 52m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
80 / 100