MTP 2021

Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) 2021

MTP

o Targach

Cel


Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedno z największych wydarzeń jakie dzieją się w Wielkopolsce. Co więcej sam Poznań jest targową stolicą Polski od prawie 100 lat. Ogromna popularność targów wpływa znacznie na obecność osób z całej Polski, a nie tylko lokalnych mieszkańców. MTP są tematyczne w zależności od rodzaju wydarzenia. To właśnie tutaj odbywają się najważniejsze wydarzenia branżowe, pokazywane są nowości jak i premiery. Na tych właśnie targach spotkasz liderów biznesowych, którzy przedstawią Ci swoje działalności jak i plany na przyszłość. Akropol Inwestycje bierze udział w Targach Mieszkań i Domów (odbywają się co roku w sezonie jesiennym) już od dobrych paru lat. Występują tam co roku przedstawiając nowoczesne projekty mieszkań jak i domów, które posiadają w swojej ofercie jak i aktualny rynek budownictwa. Dzięki temu zapoznasz się z tym obszarem dużo szybciej i łatwiej niż wyszukując informacji w internecie na własną rękę.

Targi mieszkań i domów

Targi mieszkań i domów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dziękujemy za odwiedznie naszego stoiska.

Nowoczesne rozwiązania

Szeroka oferta promocji, wystawców, projektów jak i rabatów czekają na odwiedzających Targi. Dla zwiedzających przygotowana jest również strefa konsultacji i porad, gdzie do dyspozycji znajdują się eksperci od finansów prawa oraz najmu i zakupu. Bez problemu możesz zabrać na Targi ze sobą swoje dziecko. Będzie to dla niego pewnie ciekawe i nowe doświadczenie. Nie musisz się obawiać, że będzie się nudzić podczas gdy ty będziesz przeglądał oferty mieszkań, gdyż dla najmłodszych przygotowana jest specjalna strefa zabaw, która pilnowana jest przez wykwalifikowanych animatorów.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Dzięki targom takim jak MTP Mieszkań i Domów poszukiwanie nowego mieszkania lub domu nigdy nie było tak przyjemne. Pojawiają się na nich najlepsi deweloperzy jak i specjaliści z branży mieszkaniowej i budowlanej. Jednym z gości na Targach jest właśnie Akropol Inwestycje – jeden z największych deweloperów działających na terenie Wielkopolski. Najczęściej na Targach z przedstawicieli Grupy Akropol można spotkać Marcina Lisieckiego, który jest dyrektorem sprzedaży wraz z Karoliną i Anią, które zajmują się profesjonalnym kontaktem z klientem jak i sprzedażą mieszkań oraz domów. Stanowisko wielkopolskiego dewelopera jest ogromne i zadbane – na pewno go nie przegapisz! Możesz tam zadać każde nurtujące Cię pytanie dotyczące interesującej Cię inwestycji lub powiedzieć czego szukasz, a pracownicy Akropolu pomogą Ci dobrać odpowiednie mieszkanie lub dom.

AKROPOL INWESTYCJE NA TARGACH

Obecnie Grupa Akropol Inwestycje jest w trakcie realizacji ponad 1000 domów oraz mieszkań zlokalizowanych w Poznaniu jak i okolicach. Cały czas do katalogu dochodzą coraz to nowocześniejsze projekty, które maja na celu spełnić najgłębsze oczekiwania klienta jeśli chodzi o jego wymarzone mieszkanie. Aby ułatwić poznanie najnowszych ofert, pomysłów jak i lokalizacji inwestycji Akropol Inwestycje posiada własne stanowisko na MTP. Umożliwia ono nawiązanie bliższego i dokładniejszego kontaktu z klientem, na czym deweloperowi zależy, przez co lepsze poznanie czego klient szuka w przyszłym lokum.  Akropol Inwestycje w realizowanych projektach skupia się szczególnie na czynnikach kształtujące wybór przyszłego domy czy mieszkania. Dzięki temu projekty mogą być dużo bardziej odpowiadające potrzebom obecnym jak i przyszłym mieszkańców regionu Wielkopolski. Projekty uwzględniają potrzeby nowoczesnej rodziny. Akropol Inwestycje buduje przede wszystkim z pasją i myślą o swoich Klientach. Zapoznanie się z nową ofertą dewelopera jest bardzo prosto. Wystarczy przyjść na Międzynarodowe Targi Mieszkań i Domów oraz znaleść stoisko. Gdy nie ma się jednak na to czasu kontakt z deweloperem można nawiązać przez stronę internetową, gdzie każda inwestycja – obecna oraz przyszła – jest dokładnie opisana. Można także skontaktować się bezpośrednio z pracownikami poprzez adres mailowy lub numer telefonu podany w zakładce kontakt na głównej stronie internetowej.

Już czekają na Państwa nowe mieszkania w Komornikach Nad Wirynką, Zakrzewie ul. Długa, Koninku jak i Luboniu przy ul. Maciejkowej. Są to miejscowości znajdujące się w okolicach Poznania. Szczególnie spodobają się osobom ceniących spokój przedmieścia jaki bliskość natury.
Dokładny opis tych inwestycji znajduje się na stronach internetowych poświęconych każdej z nich.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Stoisko Akropol Inwestycje (MTP)

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za udział w targach i życzymy znalezienia wymarzonego mieszkania.

Akropol inwestycje

Obecnie Grupa Akropol Inwestycje jest w trakcie realizacji ponad 1000 domów i mieszkań zlokalizowanych w Poznaniu i jego najbliższej okolicy. Aby ułatwić poznanie nowych mieszkań na sprzedaż zawsze przygotowana jest bogata oferta najnowszych pomysłów jak i lokalizacji. Akropol Inwestycje w realizowanych projektach skupia się szczególnie na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu czy mieszkania – tworząc dzięki temu projekty odpowiadające potrzebom mieszkańców regionów Wielkopolski i Zachodniopomorskiego. Jako, że grupa Akropol działa już wiele lat na rynku deweloperskim i wysoko ceni rozmowy z Klientami doskonale rozumie ich potrzeby i wymagania. W związku z tym dużo łatwiej i szybciej są w stanie wybrać dla Ciebie dogodne mieszkanie bądź dom, w którym ty jak i twoja rodzina będziecie się czuli komfortowo. Projekty uwzględniają potrzeby nowoczesnej rodziny. Akropol Inwestycje przede wszystkim buduje z pasją i myślą o swoich klientach. Zapoznanie się z aktualną ofertą mieszkań i domów przedstawioną przez dewelopera jest bardzo proste. Można to zrobić właściwie na trzy sposoby: zadzwonić bezpośrednio pod numer kontaktowy podany na stronie Akropolu, wejść na stronę firmy gdzie każda inwestycja została szczegółowo opisana lub udać się na Międzynarodowe Targi Poznańskie gdzie przedstawiciele odpowiedzą na każde pytanie i z przyjemnością rozwieją każdą wątpliwość.

Już wkrótce czekają na Państwa nowe mieszkania w Poznaniu ulokowane w inwestycjach Poznań 5 Stycznia, Poznań Chlebowa oraz nowe domy Poznań Bobrownicka. Dla osób ceniących spokój przedmieścia proponujemy inwestycje w Luboniu, np nowe mieszkania w stanie deweloperskim Luboń Na Skarpie oraz domy na sprzedaż KOmorniki Nad Wirynką czy domy w Zakrzewie. Szukając mieszkania w Poznaniu weź pod uwagę bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem mieszkania w Komornikach, Wirach oraz od strony wschodniej Poznania w miejscowości Rabowice. Nowe domy Komorniki Żabikowska, Komorniki Łąkowa, Rabowice Olszynowa czy domy lub mieszkania w Koninku to doskonały wybór.

Nowe mieszkania Biedrusko osiedle
Biedrusko

Biedrusko nowy dom M3, 82m2, 4 pokoje

Nowy dom o powierzchni 82,6m2 w Biedrusku (na północ od Poznania). Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie C-0.03, parter, ogródek, 4 pokoje 64,07m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M9, ogródek, 3 pokoje, 52m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania Poznań Chlebowa
Poznań

Poznań Chlebowa nowe mieszkanie M-2.01, 3 pokoje 60m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek z mieszkaniami na rynek pierwotny prosto od dewelopera, …

Pokaż nowe mieszkanie →
88 / 100