Mieszkania na sprzedaż

Biedrusko nowy dom M20, 100m2, 5 pokoi

kod lokalu: M20

cena: 519000 zł

MIESZKANIE M20

Informacje

własny ogródek

Własny ogródek

Tak

Powierzchnia mieszkania

100.68 m2

mieszkania na sprzedaż
mieszkania pod klucz

Cena za m2

5154 zł

Dowiedz się więcej

MIESZKANIE M20

Informacje Dodatkowe

Nowe mieszkanie w Biedrusku

Biedrusko Osiedle Jesionowe
Osiedle Jesionowe w Biedrusku to wyjątkowe miejsce. Tworzymy je z myślą o Rodzinach, które pragną żyć w wyjątkowym, zielonym miejscu, gdzie odpoczynek jest radością. Tworzymy je dla osób szukających otwartej przestrzeni, żyjących ekologicznie, pragnących po całym dniu stresującej pracy w wielkim mieście odnaleźć spokój i harmonię.

Opis osiedla

Dom M20 jest mieszkaniem, do którego należy duży ogródek (ponad 273m2)m więcej na temat tego mieszkania dowiesz się z załączonych plików poniżej lub bezpośrednio w Akropol Inwestycje.

Osiedle Jesionowe w Biedrusku to wyjątkowe miejsce otoczone lasem, w którym komfortowo się mieszka i odpoczywa, przyjazne młodym rodzinom.

Układ drugiego etapu Osiedla Jesionowego w Biedrusku został zaplanowany tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszkają mogła się cieszyć komfortem zamieszkania i własną przestrzenią.

Biedrusko to miejscowość nad Wartą w powiecie poznańskim, w gminie Suchy Las, otoczona zielenią. Niedaleko znajdują się rezerwaty przyrody. Obszar Biedruska objęty jest europejskim programem Natura 2000. Dzięki temu w okolicy udało się zachować rzadko występujące i chronione gatunki roślin i zwierząt. To wyjątkowe miejsce, w którym można aktywnie spędzać czas, spacerując, uprawiając nordic walking, biegając czy jeżdżąc na rowerze.
Biedrusko oddalone jest o około 5 km od północnych granic Poznania i o około 15 km od jego centrum.

Obecnie w budowane są budynki w zabudowie mieszanej (szeregowej i bliźniaczej) umieszczone przy ulicy Jesionowej oraz ul. Maślakowej i ul. Opieńkowej.

Oddanie mieszkania Klientowi planowane jest na 2 kwartał 2022 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z tym lokalem oraz pozostałymi wolnymi mieszkaniami na osiedlu Jesionowym w Biedrusku. Więcej nowych lokali w tej okolicy oraz pozostałe inwestycje zobacz na stronie głównej Akropol Inwestycje.

65 / 100

MIESZKANIE M20

Wizualizacja

Biedrusko osiedle z góry
Nowe mieszkania Biedrusko osiedle
Nowe mieszkanie Biedrusko

MIESZKANIE M20

Lokalizacja i dostępność

Lokalizacja

Biedrusko

Dostępne od

2022

MIESZKANIE M20

KOntakt

Nowe mieszkania

Odpowiadamy

na zapytania

Email

kontakt@akropol-inwestycje.pl

Telefon

+48 61 893 50 89

Biuro

Akropol Inwestycje
ul. Niepodległości 11b
62-030 Luboń

Zachęcamy do skontaktowania się z nami