Mieszkania na sprzedaż

Komorniki Żabikowska nowy dom G2, 76m2 z ogrodem

kod lokalu: G2

cena: 399000 zł

MIESZKANIE G2

Informacje

własny ogródek

Własny ogródek

Tak

Powierzchnia mieszkania

75.66 m2

mieszkania na sprzedaż
mieszkania pod klucz

Cena za m2

5273 zł

Dowiedz się więcej

MIESZKANIE G2

Informacje Dodatkowe

Nowe mieszkanie w Komornikach

Poznań, Komorniki Żabikowska, Etap 1
Nowy dom w stanie deweloperskim idealny dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje jakie oferuje położenie na przedmieściu Poznania doskonale skomunikowane ze stolicą wielkopolski oraz pozostałymi miejscowościami położonymi w okolicy Poznania jednocześnie będące oazą ciszy i spokoju. P

Opis osiedla

Budynek G2 położony na terenie nowego osiedla w Komornikach przy ulicy Żabikowskiej. Zaledwie około 10 minut od centrum Poznania. Komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Na parterze znajdują się kuchnia, przestronny salon oraz przedsionek i schody prowadzące na piętro. Pomieszczenia umieszczone na piętrze to 3 pokoje oraz łazienka. Z salonu na parterze przez przestronne drzwi można wyjść na taras i do ogródka.

Projekt zakłada iż nowe mieszkania o powierzchni 75,66m2 optymalnie wykorzystają przestrzeń zarówno na parterze jak i piętrze. Na parterze znajduje się aneks kuchenny z oknem, toaleta oraz salon z wyjściem na taras, natomiast na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka.

Inwestycja powstaje z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb rodziny, która chce mieszkać w pobliżu Poznania oraz dzięki dogodnej komunikacji, korzystać z jej zaplecza edukacyjnego i zawodowego.

Sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących ekologię oraz aktywność, również na świeżym powietrzu. Komorniki to spokojna i urokliwa miejscowość pod Poznaniem z dogodnym dojazdem do stolicy Wielkopolski.

Oddanie mieszkania Klientowi planowane jest na rok 2022.

Zapraszamy do zapoznania się z tym lokalem oraz pozostałymi wolnymi mieszkaniami firmy Akropol Inwestycje na osiedlu Komorniki Żabikowska.

74 / 100

MIESZKANIE G2

Wizualizacja

nowe mieszkanie Komorniki
nowe mieszkanie Komorniki
nowe mieszkanie Komorniki

MIESZKANIE G2

Lokalizacja i dostępność

Lokalizacja

Komorniki, ul. Żabikowska

Dostępne od

2022

MIESZKANIE G2

KOntakt

Nowe mieszkania

Odpowiadamy

na zapytania

Email

kontakt@akropol-inwestycje.pl

Telefon

+48 61 893 50 89

Biuro

Akropol Inwestycje
ul. Niepodległości 11b
62-030 Luboń

Zachęcamy do skontaktowania się z nami