Mieszkania na sprzedaż

Poznań Chlebowa nowe mieszkanie M-2.01, 3 pokoje 60m2

kod lokalu: M-2.01

cena: 418408 zł

MIESZKANIE M-2.01

Informacje

własny ogródek

Własny ogródek

Nie

Powierzchnia mieszkania

60.06 m2

mieszkania na sprzedaż
mieszkania pod klucz

Cena za m2

6966 zł

Dowiedz się więcej

MIESZKANIE M-2.01

Informacje Dodatkowe

Nowe mieszkanie w Poznaniu

Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek z mieszkaniami na rynek pierwotny prosto od dewelopera, na którym możesz zamieszkać ciesząc się bliskością wielu atrakcji jakie serwuje bliskość centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w pobliżu centrum z dala od zgiełku. Niewątpliwym autem tego mieszkania jest jego funkcjonalność, jakość materiałów wykończeniowych oraz nowoczesne rozwiązania ujęte już na etapie projektowania.

Lokalizacja

Poznań ul. Chlebowa – to adres, pod którym powstała inwestycja, która stanowi samodzielny budynek o oryginalnej architekturze i elegancko i nowocześnie wykończonej fasadzie.

Zawady to część Poznania chętnie wybierana przez osoby ceniące kontakt z naturą, spokój oraz bliskość terenów zielonych i tras rowerowych oraz spacerowych. To miejsce, w którym nie zabraknie pomysłów na aktywne spędzenia popołudnia czy weekendu. Lokalizacja osiedla łączy w sobie cenioną przez mieszkańców bliskość terenów zielonych, dogodną komunikację oraz bogatą dostępność punktów usługowo-handlowych.

Osiedle i nowe mieszkanie

Nowe mieszkanie w budynku Poznań Chlebowa jest miejscem stworzonym dla rodzin z dziećmi. W niewielkiej odległości znajduje się np komleks Malta Poznań. Budynek, w którym znajduje się prezentowane mieszkanie został oddany do użytku w 2020 roku. Zarówno mieszkania wykończone w stanie deweloperskim jak i elewacja budynku stanowi doskonałą wizytówkę nowoczesnego miasta jakim jest Poznań. Bliskość centrum Poznania przybliża Cię do wszystkich atrakcji miasta w jego centralnej części jednocześnie lokalizacja mieszkania gwarantuje ciszę, spokój i bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji na temat mieszkania oraz pozostałych wolnych mieszkań w lokalizacji zobaczysz na stronie Poznań Chlebowa natomiast wszystkie nowe domy i mieszkania dewelopera Akropol Inwestycje zobaczysz na naszej stronie głównej.

80 / 100

MIESZKANIE M-2.01

Wizualizacja

nowe mieszkania Poznań Chlebowa
nowe mieszkania Poznań Chlebowa
nowe mieszkania Poznań Chlebowa

MIESZKANIE M-2.01

Lokalizacja i dostępność

Lokalizacja

Poznań, ul. Chlebowa

Dostępne od

2020

MIESZKANIE M-2.01

KOntakt

Nowe mieszkania

Odpowiadamy

na zapytania

Email

kontakt@akropol-inwestycje.pl

Telefon

+48 61 893 50 89

Biuro

Akropol Inwestycje
ul. Niepodległości 11b
62-030 Luboń

Zachęcamy do skontaktowania się z nami