Mieszkania na sprzedaż

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

kod lokalu: M-4.05

cena: 297618 zł

MIESZKANIE M-4.05

Informacje

własny ogródek

Własny ogródek

Nie

Powierzchnia mieszkania

48.87 m2

mieszkania na sprzedaż
mieszkania pod klucz

Cena za m2

6089 zł

Dowiedz się więcej

MIESZKANIE M-4.05

Informacje Dodatkowe

Nowe mieszkanie w Poznaniu

Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, na którym możesz zamieszkać ciesząc się bliskością wielu atrakcji jakie serwuje bliskość centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w pobliżu centrum z dala od zgiełku. Niewątpliwym autem tego mieszkania jest jego funkcjonalność, jakość materiałów wykończeniowych oraz nowoczesne rozwiązania ujęte już na etapie projektowania.

Lokalizacja

Poznań ul. Jasielska – to adres, pod którym powstaje inwestycja która stanowi kompleks nowoczesnych budynków o oryginalnej architekturze i elegancko wykończonych częściach wspólnych.

Podolany to część Poznania chętnie wybierana przez osoby ceniące kontakt z naturą, spokój oraz bliskość poznańskich jezior i tras rowerowych i spacerowych. To miejsce, w którym nie zabraknie pomysłów na aktywne spędzenia popołudnia czy weekendu. Lokalizacja osiedla łączy w sobie cenioną przez mieszkańców bliskość terenów zielonych, dogodną komunikację oraz bogatą dostępność punktów usługowo-handlowych.

Osiedle i nowe mieszkanie

Nowe mieszkanie na osiedlu Poznań Jasielska jest miejscem stworzonym dla rodzin z dziećmi. W obrębie osiedle znajduje się plac zabaw. Budynek, w którym znajduje się prezentowane mieszkanie zostanie oddany do użytku w 2022 roku. Zarówno mieszkania wykończone w stanie deweloperskim jak i wlwacja budynku stanowi doskonałą wizytówkę nowoczesnego miasta jakim jest Poznań. Budynek ten jest jednym z czterech budynków przewidzianych na osiedlu, dwa pierwsze budynki z mieszkaniami już cieszą swoich właścicieli. Bliskość centrum Poznania przybliża Cię do wszystkich atrakcji miasta w jego centralnej części jednocześnie lokalizacja mieszkania gwarantuje ciszę, spokój i bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji na temat mieszkania oraz pozostałych wolnych mieszkań w lokalizacji zobaczysz na stronie Poznań Jasielska natomiast wszystkie nowe domy i mieszkania dewelopera Akropol Inwestycje zobaczysz na naszej stronie głównej.

82 / 100

MIESZKANIE M-4.05

Wizualizacja

nowe mieszkania poznań
nowe mieszkania poznań
nowe mieszkania poznań

MIESZKANIE M-4.05

Lokalizacja i dostępność

Lokalizacja

Poznań, ul. Jasielska

Dostępne od

2022

MIESZKANIE M-4.05

KOntakt

Nowe mieszkania

Odpowiadamy

na zapytania

Email

kontakt@akropol-inwestycje.pl

Telefon

+48 61 893 50 89

Biuro

Akropol Inwestycje
ul. Niepodległości 11b
62-030 Luboń

Zachęcamy do skontaktowania się z nami