nowe mieszkania Poznań 5 Stycznia

Nowe mieszkania przy ul. 5 Stycznia w Poznaniu

Z Radoscią mieszkać w Poznaniu

Nowe mieszkania w Poznaniu

Poznań ul. 5 Stycznia

Poznań jest jednym z największych miast w województwie wielkopolskim, uważany jest nawet za jego stolicę, co daje ogromne możliwości jego mieszkańcom takie jak np do rozwijania kariery, bądź zdobywaniu wykształcenia. Jeśli lubisz mieć wszystko w zasięgu ręki – pracę, szkołę, sklepy, możliwość wypoczynku, a także różnorodność atrakcji do spędzania wolnego czasu to Poznań jest idealnym miejscem dla Ciebie i twojej rodziny – znajdziesz tu wszystko czego ci trzeba. Stolica Wielkopolski często plasuje się także w czołówce miast o bardzo wysokiej jakości edukacji i bardzo wysokim standardzie życia. Zajmuje również wysokie miejsce pod względem bezpieczeństwa i jakości opieki zdrowotnej.

Lokalizacja

Lokalizacja osiedla znajduje się blisko centrum Poznania. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie na tyle blisko centrum, aby nadal mieć dogodny dostęp do atrakcji dużego miasta – jest to idealne połączenie możliwości wypoczynku z dogodną lokalizacją mieszkania. Przedstawione osiedle składa się z 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć komfortem i własną przestrzenią. Do dyspozycji znajdują się lokale 3 pokojowe oraz jeden apartament 4 pokojowy z garażem. Wiodącym deweloperem oferującym nowe mieszkania na sprzedaż jest działająca w tym regionie firma Akropol Inwestycje. Wszystkie nowe domy i nowe mieszkania oddajemy dla Klientów w stanie deweloperskim.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu osiedla znajduje się bardzo dużo atrakcji. Jednym z nich jest Hipodrom Wola, gdzie odbywają się zawody konne na żywo.
Historia tego ośrodka sięga początków XX wieku. Pierwsze obiekty powstały w latach 1906 – 1908, jako zaplecze Zamku Cesarskiego w Poznaniu, składające się ze stajni i powozowni. Zaprojektowany na powierzchni 54 hektarуw obiekt składał się z dwóch torуw, obok których znalazły się trzy trybuny oraz boiska do tenisa, krykieta i gry w piłkę. W 1957 roku powstał na terenie Hipodromu Wola ośrodek Polskiego Związku Jeździeckiego, gdzie pod okiem byłych kawalerzystów szkoliła się czołówka polskiego sportu jeździeckiego. Przez wiele lat Wola była organizatorem słynnych w całej Europie aukcji koni.
Dla osób pasjonujących się historią, bądź tych którzy po prostu się nią interesują lub chcą ją bliżej poznać ciekawą, alternatywną opcją na spędzenie czasu będzie zwiedzenie Twierdzy Poznańskiej – fortu VII. Twierdza Poznań to zbiór fortyfikacji zbudowanych na terenie miasta Poznań w XIX i na początku XX w., jeden z największych tego typu systemów w Europie. W skład twierdzy wchodziły dwa rejony: twierdza poligonalna (rozciągająca się wzdłuż ścisłego centrum miasta) i twierdza fortowa – 18 fortów + szereg obiektów wspomagających umieszczonych w pierścieniu o średnicy 9,5 km oraz obwodzie 30 km. Fortyfikacje twierdzy poligonalnej zostały rozebrane w XIX w., natomiast twierdza fortowa jest w większości zachowana, a obiekty są własnością miasta lub zajmowane są przez prywatne firmy.
Kolejnym z atutów mieszkania w dzielnicy Wola w Poznaniu jest bliskość natury. Przyczynia się do tego nie wątpliwie Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Ogród leży w zachodniej części miasta. Jest przestrzenią spotkań kulturalnych i wydarzeń artystycznych, a przede wszystkim jednym z bardziej lubianych i najczęściej odwiedzanych parków w Poznaniu. Co więcej, Ogród Botaniczny posiada udokumentowane zbiory roślinne, służące celom naukowym, dydaktycznym i edukacyjnym przedstawione w 10 działach tematycznych. Z bogatej oferty obejmującej kursy, warsztaty, wykłady, prelekcje, zajęcia terenowe i ścieżki edukacyjne mogą skorzystać miłośnicy przyrody i ogrodnictwa, dzieci oraz uczniowie. Podczas imprez plenerowych takich jak Majówka czy wrześniowe Urodziny Botanika odbywają się festyny, kiermasze, wycieczki i wystawy. Prowadzona jest dydaktyka uniwersytecka, a obecne zadania naukowe koncentrują się na ochronie gatunków zagrożonych i ginących.

5 stycznia atrakcje
5 stycznia atrakcje
5 stycznia atrakcje
5 stycznia atrakcje

Nowe mieszkania w sam raz dla nowoczesnej rodziny

Nowoczesne rozwiązania

Oferowane mieszkania w Poznaniu jest jednym z ciekawszych wyborów jakie możesz podjąć jeśli zależy Ci na świetnej lokalizacji z dogodnymi dojazdami ułatwiającymi przemieszczanie się, spokoju i możliwości wypoczynku – biernym lub aktywnym. Dzięki przeróżnym atrakcjom, dostępnym w zasięgu ręki, można dużo łatwiej i szybciej zorganizować czas wolny. Każdy będzie w stanie znaleść coś dla siebie i odnaleźć się niezależnie od wieku. Zadbaj o szczęście swoje jak i twojej rodziny, a Akropol Inwestycje zapewni najlepszą lokalizacje wraz ze wspaniała okolicą. Poznaj oferty mieszkania na sprzedaż w inwestycji Poznań 5 stycznia lub innych częściach miasta jak i pobliskich miejscowościach. Więcej informacji na temat z każdej inwestycji uzyskasz odwiedzając strony internetowe dedykowane każdej z nich bądź kontaktując się bezpośrednio z pracownikami Akropolu poprzez numer kontaktowy podanie na stronie.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nowe mieszkania na sprzedaż blisko Poznania

Już niedługo czekają na Państwa nowe mieszkania w Poznaniu ulokowane w inwestycjach Poznań Jasielska, Poznań Chlebowa oraz nowe domy Poznań Bobrownicka. Dla osób ceniących spokój przedmieścia proponujemy inwestycje w Luboniu, np nowe mieszkania w stanie deweloperskim Luboń Na Skarpie oraz domy na sprzedaż Luboń Kościuszki czy Luboń Nowiny. Szukając mieszkania w Poznaniu weź pod uwagę bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem mieszkania w Komornikach, Wirach oraz od strony wschodniej Poznania w miejscowości Rabowice. Nowe domy Komorniki Żabikowska, Komorniki Łąkowa, Wiry Poznańska czy Rabowice Olszynowa to doskonały wybór.

mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M27, 3 pokoje, 56m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie B-02, parter, ogródek, 3 pokoje 53,42m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania Poznań Chlebowa
Poznań

Poznań Chlebowa nowe mieszkanie M-2.01, 3 pokoje 60m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek z mieszkaniami na rynek pierwotny prosto od dewelopera, …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 10/2, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
16 / 100