nowe mieszkanie post

Pierwsze nowe mieszkanie. Trudny wybór?

Pierwsze mieszkanie

Jakie nowe mieszkanie powinienem wybrać? Więcej przestrzeni czy więcej pokoi? Te pytania zadaje sobie naprawdę dużo osób zwłaszcza jeśli jest to pierwszy taki zakup. Na komfort mieszkania składa się wiele czynników takich jak okolica w jakiej jest położone, rozłożenie pokoi jak i ich wielkość oraz ilość lokatorów.

Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkania dwupokojowe są projektowane z myślą o osobach lubiących przestrzeń. Kupno większego mieszkania wiążę się z licznymi zaletami takimi jak:

  • wizyta dużej ilości gości – nie będzie to już sprawiało dyskomfortu ani domownikom ani osobom odwiedzającym
  • większe możliwości w projektowaniu wnętrza – z powodu większej przestrzeni można dać upust fantazji i zaaranżować mieszkanie bez uczucia zabierania przestrzeni

Co więcej jeśli posiadasz zwierzę większych rozmiarów niż przeciętny gryzoń mieszkanie dwupokojowe jest w sam raz dla Ciebie. Ty jak i każdy członek twojej rodziny znajdzie miejsce dla siebie.

Mieszkanie trzypokojowe

Deweloper w Poznaniu – Akropol Inwestycje oferuje nie tylko domy, mieszkania dwupokojowe ale także mieszkania trzypokojowe. Jest ono idealne jeśli posiadasz w planach powiększenie rodziny lub odwiedzają Cię goście często na dłużej. Każdy z lokatorów będzie miał swoje prywatne lokum co często się przydaje zwłaszcza jeśli wiekszą część dnia spędza się w domu. Może być jednak wykorzystane na wiele innych sposobów takich jak:

  • prywatny gabinet
  • osobny pokój dla dzieci
  • siłownia
  • salon

Organizacja mieszkania zależy tak naprawdę od fantazji i pomysłu jak daną przestrzeń wykorzystać.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nowe mieszkanie

Jednymi z zalet mieszkań jest też to, że bardzo często posiadają balkon (w przypadku mieszkań ulokowanych na wyższych piętrach) lub ogród (mieszkania na najniższym pietrze). Dzięki temu można cieszyć się chwilami na świeżym powietrzy nie wychodząc praktycznie z domu. Nowe budynki, jakie w swojej ofercie posiada Akropol Inwestycje, posiadają koło siebie miejsca parkingowe i nie rzadko kiedy garaże. Nie musisz więc się zastanawiać czy po powrocie z zakupów będziesz miał gdzie zaparkować.

Jeśli nadal zastanawiasz się, jakie mieszkanie spełni Twoje wymagania nie bój się zapytać. Pracownicy Akropolu z chęcią Ci doradzą i pomogą w wyborze.

nowe mieszkania Poznań Chlebowa
Poznań

Poznań Chlebowa nowe mieszkanie M-2.01, 3 pokoje 60m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek z mieszkaniami na rynek pierwotny prosto od dewelopera, …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom H1, 76m2 z dużym ogrodem

Nowy dom H1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska z dużym ogrodem. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M9, ogródek, 3 pokoje, 52m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
79 / 100