Akropol Inwestycje w mediach

Piszą i mówią o Akropol Inwestycje

Media

o Nas

o akropol inwestycje

Akropol Inwestycje to firma deweloperska zajmująca się przede wszystkim budową oraz sprzedażą mieszkań i domów. Główna siedziba tej grupy znajduje się w Wielkopolsce jak i w tym rejonie są jednym z największych deweloperów, co więcej swoje projekty realizuje także w województwie Zachodnio-pomorskim. Obecnie Akropol Inwestycje jest w trakcie realizacji ponad 1000 nowych mieszkań i domów. Jako, że grupa Akropol działa już wiele lat na rynku deweloperskim – już od 2005 roku – wysoko ceni rozmowy z Klientami doskonale, a także dzięki zdobytemu doświadczeniu, rozumie ich potrzeby i wymagania. W związku z tym dużo łatwiej i szybciej są w stanie wybrać dla Ciebie dogodne mieszkanie bądź dom, w którym ty jak i twoja rodzina będziecie się czuli komfortowo. Projekty uwzględniają potrzeby nowoczesnej rodziny. Zapoznanie się z aktualną ofertą mieszkań i domów przedstawioną przez dewelopera jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i są tam podane wszystkie informacje o zaczętych już oraz planowanych projektach jak i niezbędne informację potrzebne do kontaktu. Jednymi z najnowszych projektów stworzonych przez Akropol Inwestycje są mieszkania w Luboniu w osiedlu na Skarpie, domy w Koninku oraz mieszkania w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej na Podolanach.

O inwestycjach w Koninku

Nowoczesne rozwiązania

Sama miejscowość posiada szlachecką historię i mieści się w województwie Wielkopolskim. Koninko oddalone jest około 5 km od granic Poznania i około 15 km od jego centrum. Domy i mieszania budowane w tym mieście powstają głównie z myślą o osobach ceniących zieleń i otaczającą ich naturę, a jednocześnie nie chcących rezygnować z przyjemności i udogodnień jakie oferują walory miejskie. Jest to można powiedzieć idealne połączenie miasta i natury jakie możesz sobie wyobrazić. Szczegółowe atrakcje znajdujące się w tym obszarze są dokładnie opisane na stronie inwestycji. Coś co dodatkowo wyróżnia projekty tworzone przez grupę Akropol Inwestycje jest to, że nowe domy i mieszkania kupisz wpłacając teraz tylko 10% ceny a resztę dopiero przy odbierze. Taka możliwość zakupu wymarzonego domu jest tylko dostępna u tego dewelopera!

O mieszkaniach Poznań Jasielska

Jeśli lubisz wygodę oraz uwielbiasz mieć wszędzie blisko to mieszkania na Podolanach w Poznaniu są idealne dla Ciebie. Znajdziesz tu wszystko czego ci trzeba. Poznań często plasuje się w czołówce miast o bardzo wysokiej jakości edukacji i bardzo wysokim standardzie życia. Zajmuje również wysokie miejsce pod względem bezpieczeństwa i jakości opieki zdrowotnej. Tylko teraz przy zakupie nowego mieszkania trzy pokojowego na Podolanach przy ulicy Jasielskiej płacisz jedyne 10% a resztę ceny dopiero przy odbiorze. Co więcej dla pierwszych klientów miejsce parkingowe gratis! Poznań jest jednym z największych miast w województwie Wielkopolskim, uważany jest nawet za jego stolicę. Więcej szczegółowych informacji na temat atrakcji czekających na Ciebie i Twoją rodzine znajdziesz na stronie poświęconej tej inwestycji oraz wpisie dotyczącym atrakcji w Poznaniu.

Tak przedstawialiśmy mieszkania na osiedlu Poznań Jasielska

O mieszkaniach Luboń Na Skarpie

Luboń jest to nie za duże miasto znajdujące się blisko Poznania (niecałe 9km). Pomimo swojej wielkości jest zaopatrzone w praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do życia codziennego, nie ma więc konieczności robić wypraw do sklepu, które zajmują większą część dnia. Wszystko można znaleść na miejscu. Co więcej nie traci się czasu na stanie w korku. Dojazd do pracy jest także ułatwiony przez doskonale zorganizowaną komunikacje miejską i trasy ułatwiające szybkie przemieszczanie się. Nowe mieszkania oferowane przez Akropol Inwestycję posiadają widok na Wartę oraz znajdują się blisko terenów spacerowych i tras rowerowych.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nowe mieszkania na sprzedaż

Akropol inwestycje

Każda lokalizacja ma coś co ją szczególnie wyróżnia a zarazem aspekty wspólne dla każdej z nich jednak czy wybierzesz mieszkanie w Poznaniu, które łączy ze sobą plusy dużego miasta, zieloną przestrzeń dostępną w przeróżnych parkach lub mieszkanie w Luboniu, które pomimo swojej niedużej wielkości jest w stanie zagwarantować Ci niezbędną wygodą dostępną w mieście wraz z ogromnymi terenami spacerowymi i drogami rowerowymi w otoczeniu natury czy będą to natomiast szeregowce w Koninku. Wybierz to co będzie odpowiadało dla Ciebie i Twojej rodziny najlepiej – oferta inwestycji jest ogromna oraz zróżnicowana aby jak najlepiej móc odwzorować Twoje marzenia. Każdy jest w stanie się odnaleźć, jeśli okolica spełnia jego wymagania, a Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizacje mieszkania wraz ze wspaniała okolicą. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny.

nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
Poznań Bobrownicka nowe mieskania link
Poznań

Poznań Bobrownicka nowy dom L1, 4 pokoje 84m2

Nowy dom 4 pokoje w budynku L1. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Bobrownicka.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom H1, 76m2 z dużym ogrodem

Nowy dom H1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska z dużym ogrodem. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
75 / 100