kolorowanki

Pokoloruj nasze domy i mieszkania

dla najmłodszych

Kolorowe domy i mieszkania


Grupa deweloperska Akropol Inwestycje zajmuję się budownictwem od 2005 roku dzięki czemu posiada bardzo duże doświadczenie w swoim fachu oraz obszerną wiedzę na temat oczekiwań klientów. Firma skupia się przede wszystkim na jakości swojej pracy jak i jej efektach, tak aby spełniać oczekiwania swoich klientów. Akropol Inwestycje dotychczas zrealizował kilkadziesiąt projektów deweloperskich, oddając do użytku ponad dwóm tysiącom rodzin ich wymarzone mieszkania i domy. Deweloper działa głównie na obszarze Wielkopolski oraz w województwie Zachodniopomorskim, co więcej jest to jednej z największych lokalnych deweloperów w wielkopolsce. Obecnie Grupa Akropol Inwestycje jest w trakcie realizacji ponad 1000 domów i mieszkań zlokalizowanych w Poznaniu i jego najbliższej okolicy.

Budowanie dobrych relacji międzyludzkich jest rzeczą wymagającą lecz nie niemożliwą o czym doskonale zdają sobie sprawę pracownicy Akropol Inwestycje. Jest to jednak jedna z najważniejszych rzeczy szczególnie jeśli chodzi o podjęcie ważnej, życiowej decyzji jaką jest na przykład zakup własnego mieszkania. Dlatego też firma dba o kontakt z klientem nie tylko w trakcie sprzedaży mieszkania lecz przez cały proces budownictwa oraz okres przedsprzedażowy uwzględniając prośby jak i wymagania klienta powstałe podczas współpracy.


Jedną z aktywności prowadzonych przez firmę Akropol jest „pokoloruj nasze domy i mieszkania”. Przedsięwzięcie skierowane jest głównie do dzieci. Podczas gdy rodzice załatwiają sprawy związane z kupnem mieszkania bądź domu najmłodsi posiadają do całkowitej dyspozycji różnorodne kolorowanki przedstawiające projekty budynków wybudowanych przez grupę Akropol. Jest to jedno z ważniejszych przedsięwzięć prowadzonych przez tą firmę, ponieważ uwzględnia ono wartości rodzinne, które są jednymi z najważniejszych w życiu.

Małopolska
Na Skarpie

Nowe mieszkania w sam raz dla nowoczesnej rodziny

Nowoczesne rozwiązania

Klient jest na pierwszym miejscu. To jedna z głównych zasad jaką kierują się pracownicy firmy Akropol Inwestycje. Wybór i kupno domu należy do jednej z ważniejszych decyzji w życiu – dom ma się kojarzyć z ciepłem, bezpieczeństwem, odpoczynkiem i wygodą dlatego też wielkopolski deweloper staranie dopiera lokalizacje swoich projektów i posiada zróżnicowaną ofertę budynków mieszkalnych. Jedne osoby wolą małe lecz przytulne mieszkanie w centrum miasta, inne zaś preferują otwartą przestrzeń, bliskość natury oraz wielki ogród z dala od ruchomych ulic. Dzięki możliwości szerokiego wyboru z portfolio Akropolu każdy znajdzie miejsce dla siebie i swoich bliskich gdzie będzie mógł odpocząć oraz czuć się równocześnie dobrze i bezpiecznie bez potrzeby wyjeżdżania gdzieś daleko.

Deweloperzy na targach

W Targach Mieszkań i Domów biorą udział najlepsi deweloperzy jak i specjaliści z branży mieszkaniowej i budowlanej. Poszukiwanie nowego mieszkania bądź domu nigdy nie było tak przyjemne. Jednym z uczestników na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest właśnie Akropol Inwestycje – jeden z największych deweloperów działających na terenie Wielkopolski. Posiadają oni ogromne i zadbane stanowisko, którego napewno nie przegapisz! Uczestniczą w targach już od wielu lat i pojawiają się na nich co roku – zawsze z nowymi pomysłami, przedsięwzięciami i oczywiście atrakcyjnymi projektami mieszkań i domów na sprzedaż. Najczęściej na Targach z pracownikami Akropolu można spotkać Marcina Lisieckiego, który jest dyrektorem sprzedaży jak i Karolinę oraz Anię, które zajmują się profesjonalnym kontaktem z klientem jak i sprzedażą mieszkań i domów.

Właśnie te aspekty między innymi w wyborze lokalizacji powstałych jak i zaplanowanych projektów uwzględnia Akropol Inwestycje. Otoczenie w jakim się znajdujemy ma bardzo duży wpływ na samopoczucie oraz komfort psychiczny, dlatego powinno być jak najlepiej wybrane i dopasowane do potrzeb.

Przy każdym projekcie bierze udział wyspecjalizowana grupa pracowników, która uwzględnia najnowsze trendy jakie pojawiają się na obecnym rynku wraz z zapotrzebowaniem klienta. Wszystkie budynki są nowoczesne a wielkość oraz przestronność pomieszczeń jest adekwatna do liczby członków rodziny. Każdy projekt tworzony przez firmę Akropol Inwestycje jest opracowany z myślą o kliencie przez co deweloper posiada ogromną różnorodność co do wielkości mieszkań oraz domów jak i wyposażenia. Wykfalifikowana kadra pracownicza z pewnością pomoże wybrać odpowiednie mieszkanie, które będzie spełniało wymagania jak i zapotrzebowania sprawiając tym ogromną wygodę i szczęście każdemu członku rodziny.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Poznańska
Unii Lubelskiej
Żabikowska
Jesionowe

Nowe mieszkania na sprzedaż blisko Poznania

Już niedługo czekają na Państwa nowe mieszkania w Poznaniu ulokowane w inwestycjach Poznań Jasielska, Poznań Chlebowa oraz nowe domy Poznań Bobrownicka. Dla osób ceniących spokój przedmieścia proponujemy inwestycje w Luboniu, np nowe mieszkania w stanie deweloperskim Luboń Na Skarpie oraz domy na sprzedaż Luboń Kościuszki czy Luboń Nowiny. Szukając mieszkania w Poznaniu weź pod uwagę bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem mieszkania w Komornikach, Wirach oraz od strony wschodniej Poznania w miejscowości Rabowice. Nowe domy Komorniki Żabikowska, Komorniki Łąkowa, Wiry Poznańska czy Rabowice Olszynowa to doskonały wybór.

Nowe mieszkanie Biedrusko
Biedrusko

Biedrusko nowy dom M20, 100m2, 5 pokoi

Nowy dom o powierzchni ponad 100m2 oraz dużym ogródkiem, ponad 273m2 w Biedrusku w stanie deweloperskim.

Pokaż nowe mieszkanie →
Poznań Bobrownicka nowe mieskania link
Poznań

Poznań Bobrownicka nowy dom L1, 4 pokoje 84m2

Nowy dom 4 pokoje w budynku L1. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Bobrownicka.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom G2, 76m2 z ogrodem

Nowy dom G2 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie B-02, parter, ogródek, 3 pokoje 53,42m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
25 / 100