nowe mieszkania poznań

Poznań Jasielska korzyści z bliskości centrum. Nowe mieszkania.

Nowoczesne miasto. Nowe mieszkania w Poznaniu

Poznań jest jednym z największych miast w województwie wielkopolskim i lokalnym centrum biznesowo - kulturalnym.

Wstęp

Duże miasto, duże możliwości. Lubisz mieć wszystko w zasięgu ręki? Pracę, szkołę, sklepy, naturę, a nie masz czasu na dalekie wyjazdy by odpocząć? Poznań jest idealnym miastem dla Ciebie. Znajdziesz tu wszystko czego ci trzeba. Poznań często plasuje się w czołówce miast o bardzo wysokiej jakości edukacji i bardzo wysokim standardzie życia. Zajmuje również wysokie miejsce pod względem bezpieczeństwa i jakości opieki zdrowotnej. Wiodącym deweloperem oferującym nowe mieszkania na sprzedaż jest działająca w tym regionie firma Akropol Inwestycje. Wszystkie nowe domy i nowe mieszkania oddajemy dla Klientów w stanie deweloperskim. Poznaj oferty mieszkania na sprzedaż w inwestycji Poznań Jasielska lub innych częściach miasta. Więcej informacji na temat z każdej z inwestycji uzyskasz odwiedzając strony internetowe dedykowane każdej z nich.

Lokalizacja

Poznań znajduje się praktycznie w samym centrym województwa wielkopolskiego. Jest to dogodne położenie ułatwiające znacznie podróże do innych części kraju bądź za granicę. Posiada rozbudowaną komunikację miejską, która obejmuje także sąsiednie miejscowości. Miasto jest podzielone na różne dzielnice, nowe mieszkania na sprzedaż znajdują się na Podolanach (dzielnica znajdująca się blisko Starego Miasta i Suchego Lasu, oddalona od centrum Poznania o niecałe 8 km).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje w pobliżu

Ze względu na lokalizację mieszkań w pobliżu jak i w samym Poznaniu są różne atrakcje. Zaczynając od przepięknego Parku Sołeckiego, przez Aleje Jabłoniowe i liczne murale. Jest bardzo dużo terenów zielonych przygotowanych specjalnie pod odpoczynek i rekreację. Co więcej na Podolanach oprócz autobusów czy tramwajów znajduje się stacja kolejowa, dzięki czemu przemieszanie się jest jeszcze bardziej ułatwione.

Atrakcje w Poznaniu

W całym Poznaniu atrakcji jest bardzo dużo. Każdy nie zależnie od zainteresowań i wieku znajdzie coś dla siebie. Osoby lubiące naturę mogą spędzać czas wolny na przykład w Parku Cytadela, Forcie Winiary czy na Malcie. Dla osób preferujących aktywność fizyczną są liczne parki rozrywki, lodowiska, skate parki i siłownie (te na dworze jak i w budynkach). Zainteresowani historia lub architekturą znajdą coś dla siebie – muzea historyczne, Narodowe, archeologiczne, wojskowości, liczne murale i wiele więcej. W Poznaniu nie da się nudzić.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie w Poznaniu jest jednym z najlepszych wyborów. Łączy ze sobą plusy dużego miasta z zieloną przestrzenią i komfortem. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć jednym z klilku deweloperów oferującym nowe domy, mieszkanmia i apartamenty jest firma Akropol Inwestycje, która oferuje atrakcyjne lokalizacje dla Twojego domu czy mieszkania.

Poznań Bobrownicka nowe mieskania link
Poznań

Poznań Bobrownicka nowy dom L1, 4 pokoje 84m2

Nowy dom 4 pokoje w budynku L1. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Bobrownicka.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M22, 3 pokoje, 56m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M9, ogródek, 3 pokoje, 52m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie C-0.03, parter, ogródek, 4 pokoje 64,07m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
84 / 100