nowe mieszkania rabowice

Rabowice – poznaj okolicę i miasto. Nowe mieszkania blisko Poznania.

Nowe mieszkania w Rabowicach

Urocza miejscowość w województwie wielkopolskim. Rabowice położone są przy północno-wschodniej granicy Poznania i oddalone jest około 5 km od granic miasta i około 15 km od jego centrum.

Wstęp

Szukasz miejsce, które łączy w sobie nowoczesność i naturę? Jeśli odpowiedzią jest tak, to idealnie trafiłeś. Rabowice to miejscowość dla Ciebie. Wiodącym deweloperem oferującym nowe mieszkania i domy na sprzedaż jest działająca w tym regionie firma Akropol Inwestycje. Poznaj nowe mieszkania w inwestycji Rabowice Olszynoiwa. Wszystkie nowe mieszkania oddajemy dla Klientów w stanie deweloperskim. Więcej informacji na temat inwestycji uzyskasz odwiedzając stronę internetową  dedykowaną każdej z nich.

Lokalizacja

Rabowice jest to nie za duże miasto znajdujące się blisko Poznania (5km) jak i Swarzędza (5km). Pomimo swojej wielkości jest zaopatrzone w praktycznie wszystkie niezbędne rzeczy do życia codziennego, nie ma więc konieczności robić wypraw do sklepu, które zajmują większą część dnia. Wszystko można znaleść na miejscu. Co więcej nie traci się czasu na stanie w korku. Dojazd do pracy jest także ułatwiony przez doskonale zorganizowaną komunikacje miejską i trasy ułatwiające szybkie przemieszczanie się.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje w Rabowicach i Swarzędzu

Tak jak w przypadku Poznania, wolny czas można spędzić w Swarzędzu. Osoby preferujące naturę i spokój mogą udać się nad Jezioro Swarzędzkie, Jezioro Kowalskie czy do Skansenu i Muzeum Pszczelarstwa . Natomiast te, których roznosi energia mogą skorzystać z parku linowego Cascader.

Atrakcje w Poznaniu

Ze względu na niedużą odległość Rabowic od Poznania można w dowolnej chwili pojechać na Stary Rynek, Maltę (jezioro maltańskie) lub zobaczyć bramę poznańską. Jest także bardzo dużo różnorodnych muzeów – Narodowe, historyczne, archeologiczne, wojskowości. Warto zobaczyć także Zamek Cesarski. Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca Nowe Zoo i Park Cytadela – rozległy park z ruinami wojskowymi.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Dom w Rabowicach jest jednym z najlepszych wyborów. Łączy ze sobą plusy miasta z zieloną przestrzenią i komfortem. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć, a Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizacje wraz ze wspaniała okolicą. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny oraz sukcesu.

mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M9, ogródek, 3 pokoje, 52m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Komorniki Żabikowska
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom A1, 76m2 z ogrodem

Nowy dom A1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom G2, 76m2 z ogrodem

Nowy dom G2 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania Poznań Chlebowa
Poznań

Poznań Chlebowa nowe mieszkanie M-2.01, 3 pokoje 60m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek z mieszkaniami na rynek pierwotny prosto od dewelopera, …

Pokaż nowe mieszkanie →
87 / 100