Szczecin

Skarbimierzyce – nowe mieszkania blisko Szczecina.

Piękna okoliczna przyroda gratis. Nowe mieszkania w Skarbimierzycach.

Mieszkania blisko Szczecina w miejscowości Skarbimierzyce są tworzone przede wszystkim z myślą o osobach uwielbiających spokój i ciszę z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie oferowane mieszkania na sprzedaż są na tyle blisko centrum miasta, by czerpać przyjemność z atrakcji i szerokiego zakresu możliwości jakie ono daje. Jest to idealne połączenie możliwości wypoczynku z dogodną lokalizacją mieszkania. Każde mieszkanie na parterze posiada własny wyodrębniony ogródek, natomiast mieszkania na 2-gim piętrze są mieszkaniami dwupoziomowymi z antresolą na wyższym poziomie. Tę interesującą lokalizację proponuje Państwu firma Akropol Inwestycje.

Lokalizacja

Skarbimierzyce to miejscowość znajdująca się w województwie zachodniopomorskim. Oddalona jest zaledwie o 10 km od centrum Szczecina a od obrzeży miasta o niecałe 3 km. Zapewnia to szeroki dostęp do infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. Co więcej, ze względu na tak nikłą odległość od większego miasta dostęp do szkół, sklepów lub pomocy zdrowotnej jest znacznie ułatwiony i szybszy. Dlatego też większe zakupy żywnościowe lub sprawne przemieszczanie się to nie problem. Dodatkowo w pobliżu miejscowości znajduje się droga krajowa, która znacznie skraca czas dojazdu do pracy, szkoły lub innych miejscowości. Kolejnym atutem mieszkania blisko Szczecina są liczne atrakcje znajdujące się w zasięgu ręki.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje Skarbimierzyce, Szczecin i okolice

Skarbimierzyce blisko Szczecina mogą szczycić się wieloma zróżnicowanymi atrakcjami – adekwatnymi dla osób w każdym wieku. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc jest Park Kasprowicza.
Park Kasprowicza jest to największy park miejski Szczecina. Wraz z fragmentem Parku Leśnego Arkońskiego tworzy zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Zespół Parków Kasprowicza-Arkoński” o łącznej powierzchni 96,8 ha. Na północy sąsiaduje z Ogrodem Dendrologicznym im. Stefana Kownasa. Park położony jest na zboczach tzw. Doliny Niemierzyńskiej nad jeziorem Rusałka i stanowi krańcowy fragment Puszczy Wkrzańskiej.
Kolejnym chętnie odwiedzanym miejscem w Szczecinie jest Łasztownia – „Nowe Serce Szczecina”. Łasztownia jest to tętniący życiem Holiday Park – park rozrywki. Odbywa się tam bardzo dużo imprez plenerowych takich jak liczne festiwale (np. Festiwal Iluminacje Szczecin, The Tall Ship Races), koncerty lub stand-upy. Obecne jest też kino plenerowe, które oferuje ciekawe seanse w sezonie letnim. Wielbicieli adrenaliny powita szeroko otwartymi ramionami m. in. osiemdziesięcio metrowa wieża i liczne karuzele.

Osobom pasjonującym się historią i preferującym spokojniejsze atrakcje napewno spodoba się Zamek Książąt Pomorskich. Jest to jedna z najważniejszych atrakcji Szczecina. Zamek uznawany jest za jedną z najbardziej reprezentacyjnych rezydencji książęcych w północnej Europie. Renesansowy Zamek Książąt Pomorskich znajduje się na Wzgórzu Zamkowym w Szczecinie, w sąsiedztwie Odry. Jest on historyczną siedzibą rodu Gryfitów, władców Księstwa Pomorskiego. Na zamku znajdują się cztery skrzydła. Skrzydło Południowe z Wieżą Zegarową, Skrzydło Wschodnie, w którego podziemiach znajduje się Galeria Gotycka, Skrzydło Zachodnie oraz Skrzydło Północne, w którym znajduje się Krypta Gryfitów z zachowanymi sześcioma sarkofagami, Sala Księcia Bogusława X oraz dawna kaplica książęca, obecnie sala koncertowa.
Co ciekawe Szczecin znany znany jest także z Jeziora Szmaragdowego – jest to jedna z największych atrakcji. Nazwa pochodzi od nietypowego koloru wody. Jezioro jest sztucznym zbiornikiem położonym na obszarze Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa. Zbiornik powstał w wyrobisku dawnej kopalni margla i kredy. Wiąże się z tym miejska legenda o duchu zwanym Skarbkiem. Podobno nagromadził on ogromne bogactwa, które ukrył pod ziemią. Schowek znajdował się u podnóża jednego z urwisk margli kredowych. Gdy pewien górnik odsłonił owe bogactwa, Skarbek zalał wszystko wodą. Stąd też niezwykły kolor wody w jeziorze.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Oferowane mieszkanie blisko Szczecina w miejscowości Skarbimierzyce jest ciekawą alternatywą którą możesz podjąć jeśli zależy Ci na wolnej przestrzeni, świetnej lokalizacji z dogodnymi dojazdami ułatwiającymi przemieszczanie się, spokoju i możliwości wypoczynku po całym dniu. Dzięki przeróżnym atrakcjom, dostępnym w zasięgu ręki, można dużo łatwiej i szybciej zorganizować czas wolny. Każdy będzie w stanie znaleść coś dla siebie i odnaleźć się niezależnie od wieku. Zadbaj o szczęście swoje jak i twojej rodziny, a Akropol Inwestycje zapewni najlepszą lokalizacje wraz ze wspaniała okolicą.

Nowe mieszkanie Biedrusko
Biedrusko

Biedrusko nowy dom M20, 100m2, 5 pokoi

Nowy dom o powierzchni ponad 100m2 oraz dużym ogródkiem, ponad 273m2 w Biedrusku w stanie deweloperskim.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie D-3.03, 4 pokoje 63,77m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania Luboń Kościuszki
Luboń

Luboń Kościuszki nowy dom D1, 74m2

Nowe mieszkanie w Luboniu ul. Kościuszki Luboń ul. KosciuszkiNowoczesny projekt mieszkania zabudowie bliźniaczej, który usytuowany jest w wyjątkowej zielonej okolicy. …

Pokaż nowe mieszkanie →
81 / 100