nowe mieszkania Wiry post

Wiry idealne miejsce aby odpocząć. Nowe mieszkania blisko Poznania.

Nowe mieszkania w Wirach.

Wiry jest to mała miejscowość pełna wolnej, zielonej przestrzeni. Jest to idealne miejsce by zaczerpnąć świeżego powietrza i wypocząć. Życie tam toczy się spokojnie a zarazem jest pełne atrakcji. Zarówno młodsi i starsi mieszkańcy znajdą coś dla siebie. Wiry jest to najlepsza miejscowość aby rozwijać swoje pasje i uniknąć natłoku hałasu. Najlepszym deweloperem w posiadającym mieszkania jak i domy na sprzedaż w tym regionie jest Akropol Inwestycje.

Lokalizacja

Wiry znajdują się niecałe 15 km od centrum Poznania, co więcej miejscowość ta graniczy z Komornikami oraz Luboniem w wyniku czego otwiera się wiele możliwości. Poczynając od dogodnej i sprawnej komunikacji miejskiej (wszędzie można dojechać autobusem a gdy komuś zależy na większym zoptymalizowaniu czasu podróży na obrzeżach miejscowości znajduje się stacja kolejowa). Przez bliskość innych miejscowości większe zakupy to nie problem – wszystkie niezbędne rzeczy do codziennego życia są dostępne od ręki.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje Wiry i okolice

Lokalizacja Wir bardzo sprzyja rozwojowi przeróżnych atrakcji. Zaczynając od Wielkopolskiego Parku Narodowego, który jest idealnym miejscem by wyciszyć się na łonie natury a dodatkowo poznać tutejsze gatunki roślin i zwierząt. WPN posiada pięć oznakowanych szlaków turystycznych z czego trzy są zaliczane do tras wycieczkowych, jedna do trasy rowerowej i jedna do trasy konnej. Wypoczynek nad wodą jest zawsze mile widziany, szczególnie jeśli jest to zadbane, ładne miejsce jakim jest Plaża miejska w Luboniu nad Wartą. Plaża ta jest przeznaczona do wypoczynku jednak to nie jest jej jedyne zastosowanie. W sezonie letnim organizowane są tam noce filmowe. Zainteresowani głosują, który film ma zostać wyświetlony na ekranie tuż pod gwiezdnym niebem. Nie zapominając o coraz większej popularności wędkarstwa są wyznaczone obszary, w których jest to dozwolone. Większa plaża znajduje się nad Jeziorem Góreckim (niecałe 8km od Wir) lub Jeziorem Jarosławieckim (około 12 km). Cały rok można tam świetnie spędzić czas. Poczynając od licznych sportów wodnych, biegania i pikników w cieplejsze dni po morsowanie w okresie zimowym.

Zamiast siedzieć w domu można spędzić dzień w Deli Park. Jest to park rozrywki, w którym radość odnajdzie cała rodzina. Jest miejsce na spokojniejsze spacery i podziwianie wielkich zwierząt jak i przeróżne atrakcje sportowe. Od wspinaczki przez przeróżną zjeżdżalnie aż po park linowy. Znajdują się tam także miniatury zabytków. Jest to przyjemny sposób spędzenia czasu dla wszystkich – każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej wystawiane są przeróżne pokazy z okazji różnych świąt bądź okazji. Nie można tego przegapić.

Osobom preferującym spokojniejsze spędzanie czasu może spodobać się Pałac w Rogalinie połączony z parkiem. Jest to miejsce bardzo ciekawe pod względem zarówno historycznym jak i architektonicznym. Znajduje się tam także oddział Muzeum Narodowego wraz ze stajniom. Na zobaczenie całości potrzeba conajmniej połowę dnia jednak naprawdę warto.

 

Atrakcje w Poznaniu

Ze względu na niewielką odległość Wir od Poznania można w dowolnej chwili pojechać na Stary Rynek, Maltę (jezioro maltańskie) lub zobaczyć bramę poznańską. Warto zobaczyć także słynne poznańskie koziołki. Jest to wspaniała atrakcja szczególnie dla młodszych dzieci. W samym Poznaniu znajduje się bardzo dużo różnorodnych muzeów – Narodowe, historyczne, archeologiczne, wojskowości. Warto zobaczyć także Zamek Cesarski. Informację jak i ciekawostki, których napewno się dowiecie przydadzą się czy to w szkole czy w różnych grach planszowych. Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca Nowe Zoo i Park Cytadela – rozległy park z ruinami wojskowymi, jest to doskonałe miejsce na rodzinny spacer lub piknik. Długie i różnorodne trasy zachęcają także do uprawiania przeróżnych sportów, poczynając od biegania i jazdy na rowerze po granie w piłkę nożną bądź inne gry zespołowe. Atrakcji w samym Poznaniu jest dużo więcej i napewno jeden dzień nie starczy by wszystkie zobaczyć jednak jest to ciekawy sposób na spędzenie dnia ze znajomymi bądź rodziną. Wrażenia napewno będą niezapomniane.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Dom w Wirach jest jednym z najlepszych wyborów jakie możesz podjąć. Pełno jest wolnej, zielonej przestrzeni, której tak brakuje w obecnych czasach. Idealnie nadaje się do pracy jak i odpoczynku. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć, a Akropol Inwestycje zapewnia atrakcyjne lokalizacje mieszkania wraz ze wspaniałą okolicą.  Sprawdź nowe mieszkania na osiedlu Wiry Poznańska oraz inne atrakcyjne lokalizacje z domami i mieszkaniami na stronie głównej dewelopera.

nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom H2, 76m2 z ogrodem

Nowy dom H2 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 6/1, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie B-02, parter, ogródek, 3 pokoje 53,42m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 10/2, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
78 / 100