heading

 • mieszkania na sprzedaż

  Poznaj

  nowe domy w Biedrusku

  Nowe domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w Biedrusku.

 • mieszkania pod klucz

  Akropol Inwestycje

  Nowoczesne domy w Biedrusku

  Prezentujemy przytulny dom z ogrodem w ciekawej lokalizacji,
  styl, funkcjonalność i życie w zgodzie z naturą.

 • kawalerka poznań

  Biedrusko os. Jesionowe

  Relaks w ciszy ogrodu...

Biedrusko os. Jesionowe

Odkryj wyjątkową ofertę komfortowych domów w malowniczym Biedrusku, idealnych dla osób, które poszukują harmonijnego połączenia życia w zielonym otoczeniu z łatwym dostępem do miejskich atrakcji. Nasza propozycja to doskonały wybór dla osób pragnących zamieszkać w przestronnym, nowoczesnym domu w przystępnej cenie.

Proponujemy domy, dostępne w trzech metrażach: 61, 81 oraz 101m2, które zapewnią przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb. Każdy dom oferuje własny ogródek oraz dwa miejsca parkingowe.

Wnętrza naszych domów przygotowane są w stanie deweloperskim i dają możliwość własnej aranżacji. Wybierz wykończenie, które odzwierciedla Twój styl i potrzeby, tworząc wymarzone miejsce dla siebie i swoich bliskich.

Biedrusko to nie tylko piękno natury, ale także bliskość Poznania, co gwarantuje dostęp do wszelkich udogodnień miejskich. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i nie chcą rezygnować z atrakcji życia w dużym mieście. Biedrusko położone jest nad Wartą w powiecie poznańskim, w gminie Suchy Las, otoczona zielenią. Niedaleko znajdują się rezerwaty przyrody. Obszar Biedruska objęty jest europejskim programem Natura 2000. Dzięki temu w okolicy udało się zachować rzadko występujące i chronione gatunki roślin i zwierząt. To wyjątkowe miejsce, w którym można aktywnie spędzać czas, spacerując, uprawiając nordic walking, biegając czy jeżdżąc na rowerze. Biedrusko oddalone jest o około 5 km od północnych granic Poznania i o około 15 km od jego centrum.

Zainwestuj w swoją przyszłość, wybierając dom w Biedrusku. Ceny domów zaczynają się już od 399000zł. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tej wyjątkowej ofercie!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące tych uroczych domów i ich zakupu.

mieszkania na sprzedaż poznań
mieszkania na sprzedaż poznan
domy na sprzedaż poznań
domy na sprzedaż poznan

poznaj osiedle

informacje o domach

tabela z cenami

Nowe domy w Komornikach

nowoczesne domy

Biedrusko os. Jesionowe

Miejsce do tworzenia wspomnień...

Wyobraź sobie życie w domu z ogródkiem w Biedrusku, miejscu, które łączy piękno natury z bliskością Poznania. Każda nieruchomość oferuje przemyślany układ pomieszczeń, gwarantujący funkcjonalność i komfort. Mieszkanie w Biedrusku to harmonijne połączenie spokojnego otoczenia z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień, jakie oferuje Poznań. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno ciszę i bliskość natury, jak i dynamikę życia miejskiego. Biedrusko, położone nad Wartą, w powiecie poznańskim, otoczone zielenią i rezerwatami przyrody, jest częścią europejskiego programu Natura 2000. Idealne dla aktywnego wypoczynku i blisko natury, jednocześnie z łatwym dostępem do życia miejskiego.

Nowe domy

w stanie deweloperskim

Dzięki połączeniu się w Grupę Akropol Inwestycje, wprowadziliśmy nową jakość na lokalnym rynku deweloperskim, co spotkało się z uznaniem zarówno naszych klientów, jak i magazynu Forbes. Nasze osiągnięcia zostały docenione przez przyznanie nam nagrody Diamenty Miesięcznika Forbes 2021.

W realizowanych projektach szczególną uwagę zwracamy na czynniki wpływające na wybór przyszłego, idealnego domu lub mieszkania. Tworzymy projekty, które odpowiadają potrzebom mieszkańców regionu Wielkopolski i województwa Zachodniopomorskiego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat każdej inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z dedykowanymi materiałami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Tam znajdziesz szeroką ofertę nowych mieszkań wraz z ich szczegółowym opisem, cenami i dostępnością przedstawionymi w czytelnej formie.

Działamy na rynku deweloperskim od ponad 20 lat i dzięki rozmowom z klientami doskonale rozumiemy ich potrzeby oraz wiemy, gdzie czują się komfortowo. Projekty, które opracowujemy uwzględniają wymagania nowoczesnej rodziny. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny spośród przygotowanych inwestycji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć drogę do posiadania swojego wymarzonego mieszkania czy domu. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i pomóc w spełnieniu marzeń o idealnym domu.

Najblizej Ciebie

Lokalizacje inwestycji

Wsparcie finansowe

Kredyty i ubezpieczenia

ceny mieszkań w poznaniu

Nasz partner finansowy

Finanse Perfekt

Skorzystaj z oferty i zadzwoń tel. 604 111 939

ok, dzwonię...

Informacje o inwestycjach i ich finansowaniu

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akropol Inwestycje z siedzibą w Luboniu, przy ul. Niepodległości 11B.
Więcej o ochronie danych osobowych

Biuro firmy

Akropol Inwestycje
ul. Niepodległości 11b
62-030 Luboń
NIP: 777-29-03-846
REGON: 300299863

Obsługa Klienta

tel. +48 61 893 50 89
e-mail: wypełnij formularz Zapraszamy do wypełnienia formularza obok.
Adres do wysyłania faktur w formie elektronicznej:
faktura@akropol-inwestycje.pl

Wsparcie finansowe

Finanse Perfekt, Paweł Grajek
tel. +48 604 111 939
biuro@finanse-perfekt.pl
Zapraszamy w dniach PN - PT
w godzinach 800- 1700

Godziny pracy biura

Zapraszamy w dniach PN - PT
w godzinach 800- 1600 oraz
1600- 1700 po wcześniejszym umówieniu

* pola obowiązkowe