nowe mieszkania Zakrzewo Długa

Bliźniaki w okolicy Poznania. Zakrzewo ul. Długa nowoczesne osiedle domów.

Zakrzewo i okolice

Wstęp

Zakrzewo to wieś położona w województwie Wielkopolskim, leżąca  na  zachód od Poznania, przy Drodze Krajowej 307. Inwestycja w Zakrzewie powstaje głównie z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb rodziny, która chce mieszkać w pobliżu Poznania. Są to nowe mieszkania na sprzedaż, a co więcej rozmieszczone są one w zabudowie bliźniaczej. Na dużą popularność tego miejsca wpłynęło sąsiedztwo obszarów leśnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących aktywność – w pomieszczeniach zamkniętych jak i na świeżym powietrzu.
Zakrzewo jest znajduje się niecałe 16km od Poznania (droga liczona jest z centrum Zakrzewo do centrum Poznania). Ogromnym atutem jest to, że dojazdy do pracy, szkoły bądź innego miejsca są ułatwione przez doskonale zorganizowaną komunikację miejską i trasy ułatwiające szybkie przemieszczanie się.

Zakrzewo widok osiedla z góry

Okoliczne Atrakcje

Nowoczesne rozwiązania

Główną atrakcją miejscowości Zakrzewo jest piękny pałac. Wzniósł go w XIX wieku Albin Belina - dobry gospodarz i społecznik. Wokół pałacu rozciąga się park krajobrazowy z bogactwem gatunkowym drzew i krzewów. Za pałacem mieszczą się zabytkowe budynki gorzelni, olejarni i stajni. Obecnie pałac w Zakrzewie to piękny hotel i centrum konferencyjne pozostające w rękach banku WBK. Bardzo dobrym miejscem do zwiedzenie jest Stary Rynek – główny plac miejski w Poznaniu wytyczony ok. 1253 roku jako centralne miejsce miasta. Rynek zbudowany jest na planie kwadratu. Na placu rozmieszczonych jest wiele restauracji, klubów jak i sklepów. W zimę rozkładane są stragany i koło widokowe z którego widać całą panoramę Poznania. W centrum jest także ratusz wraz ze słynnymi poznańskimi koziołkami. Znajduje się on na Starym Mieście. Jedną z najlepszych atrakcji w okolicy jest tor Poznański. Jest to tor samochodowy oraz motocyklowy przeznaczony do wyścigów. Znajduje się on w Poznaniu, na granicy osiedla Ławica i Przeźmierowa. Słynie z tego, że można wynajmować tam auta oraz motory, aby poćwiczyć swój umiejętności, a zarówno cały tor, by przetestować swoje auto. Co więcej organizowane są tam wyścigi, które można przyjść oglądać po wcześniejszym zakupieniu biletów. Niedaleko od Zakrzewa jest także owocowa plaża, która cieszy się coraz większą popularnością. Znajduje się ona około 12km samochodem, a dojazd do niej jest bardzo prosty. „Owocowy” charakter miejsca tworzą gigantyczne rzeźby owoców. Prawdopodobnie jest to jedyna w Polsce a może i na świecie plaża „owocowa”. 
Sezon kąpielowy trwa od 1 lipca do 31 sierpnia. W tym okresie bezpieczeństwa strzegą ratownicy, sanepid bada przydatności wody do kąpieli. Funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu pływającego, gastronomia, ustawiona jest kurtyna wodna a toalety znajdują się w kontenerze sanitarnym. Owocowa plaża to ulubione miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. W okresie zimowym owocowa plaża jest ulubionym miejscem amatorów zimowych kąpieli czyli morsów. Dla aktywnych oferowane jest boisko do siatkówki plażowej, piłki ręcznej plażowej lub piłki nożnej, boisko do streetball-a, plac zabaw dla najmłodszych, siłownię plenerową. W sezonie również kurtynę wodną zasilaną wodą z wodociągu. Jeśli natomiast marzą Ci się egzotyczne wakacje last minute w ciepłych krajach, lotnisko masz w zasięgu ręki. Droga, która prowadzi do centrum Poznania przechodzi niedaleko lotniska Nie musisz się więc obawiać o wczesne pobudki by zdarzyć na swój lot. Nie dość, że pośpisz dłużej to jeszcze udasz się na wymarzone wakacje.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Zakrzewo łączy w sobie bliskość  natury z bliskością miasta, przesz co mieszkanie na uboczu to zaleta. Dużo zielonej przestrzeni ze względu na bliskość Lednickiego Parku Krajobrazowego i dogodna lokalizacja przyczyniają się do tego, że jest to jedna z najciekawszych lokalizacji w jakiej można mieszkać. Każdy jest w stanie się odnaleźć w Zakrzewie.

Deweloperem oferującym nowe mieszkania na sprzedaż w tym regionie jest firma Akropol Inwestycje. Poznaj także inne inwestycje firmy poprzez skorzystanie z głównej strony internetowej. Wszystkie nowe mieszkania oddawane są dla Klientów w stanie deweloperskim. Więcej informacji na temat inwestycji uzyskasz odwiedzając stronę internetową jej dedykowaną. Blisko

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nowe mieszkania na sprzedaż

Zakrzewo ul. Długa

Jeśli chcesz być blisko zielonej przestrzeni, a zarazem nie chcesz rezygnować z plusów dużego miasto to mieszkanie w Zakrzewie jest jednym z najlepszych wyborów. Jest to komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz rezygnować z żadnej z tych rzeczy. Co więcej, jest to miasto, w którym każdy jest w stanie się tu odnaleźć. Zachęcamy rownież do skorzystania z wygodnej wyszukiwarki  mieszkań  i  domów, gdzieszybko znajdziesz mieszkanie spełniające założone kryteria. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej wejdź na stronę inwestycji bądź skontaktuj się z pracownikiem Akropol Inwestycje. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny.

Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 6/1, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 10/2, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom G2, 76m2 z ogrodem

Nowy dom G2 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie D-3.03, 4 pokoje 63,77m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
71 / 100