Komorniki Żabikowska

Nowe mieszkania na osiedlu Komorniki Żabikowska

Komorniki Żabikowska

Komorniki i okolice

Wstęp

Cenisz wygodę oraz komfort życia? Nie chcesz rezygnować z zalet miasta na cześć zielonej przestrzeni, a jednak zarazem zależy blisko Ci na jej bliskości? Nowe mieszkanie w Komornikach to odpowiedź na Twoje pytania. Miejscowość jest dostosowana do wszystkich – osób starszych, młodszych jak i dzieci. Atrakcyjna lokalizacja z jeszcze lepszym otoczeniem. Jednym z najlepszych z deweloperów posiadającym mieszkania na sprzedaż w tym regionie jest Akropol Inwestycje.
Komorniki jest to miejscowość znajdująca się w niewielkiej odległości od Poznania (niecałe 9km). Do centrum Poznania jest zaledwie 12km. Miejscowość jest bardzo dobrze zaopatrzona w niezbędną infrastrukturę do życia codziennego. Posiada własne przychodnie, szkoły jak i sklepy z żywnością i przedmiotami pierwszej potrzeby. Nie ma więc tak naprawdę konieczności robić wypraw do stolicy Wielkopolski, większość rzeczy można załatwić na miejscu. Jednym z większych sklepów w Komornikach jest Auchan dlatego duże zakupy to także nie problem. Co więcej, dzięki dobrze rozwiniętej i zorganizowanej komunikacji miejskiej przemieszczanie się po mieście oraz do pobliskich miejscowości nie stanowi problemu. Komorniki posiadają także trasy, które ułatwiają szybkie dotarcie do celu i nie tarci się czasu na stanie w korku.

Komorniki Żabikowska zoom

Mieszkanie w Komornikach

Nowoczesne rozwiązania

Projekt zakłada, iż nowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75,66m2 optymalnie wykorzystają przestrzeń zarówno na parterze jak i piętrze. Na parterze znajduje się aneks kuchenny z oknem, toaleta oraz salon z wyjściem na taras, natomiast na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Każdy lokal posiada miejsce parkingowe. Co więcej, każde mieszkanie posiada własny wyodrębniony ogródek. Wielkość ogródka zobaczysz na planie osiedla w Planie Zagospodarowania Terenu. Jednym z dodatkowych udogodnień jest to, że po umówieniu się z deweloperem zamiast grzejników możliwe jest rozprowadzenie ogrzewania podłogowego. Pomoże to zoptymalizować przestrzeń w mieszkaniu pod kontem mobilności, meblowania, dekorowania oraz będzie to bezpieczniejsze rozwiązanie jeśli w domu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta. Dodatkowo już od samego początku mogą być zamontowane rolety w oknach. – dzięki temu można oszczędzić na wynajmowaniu osób, aby to wykonały. Możesz się przez to cieszyć jeszcze większą prywatnością po wprowadzeniu się do nowego mieszkania. Potrzebujesz więcej gniazdek elektrycznych w sypialni czy kuchni lub innym pomieszczeniu? Powiedz gdzie oraz ile potrzebujesz. Po skontaktowaniu się z pracownikami Akropolu i przedyskutowaniu nurtujących Cię kwestii dodatkowe punkty elektryczne zostaną uwzględnione na planie twojego mieszkania. Posiadasz więcej sprzętów elektronicznych, które potrzebują bezpośredniego połączenia z internetem? Daj znać deweloperowi. Dodatkowe punkty instalacji sieciowej czy Ethernet można przeprojektować tak aby był dopasowany pod Ciebie i twoje potrzeby. Możliwa jest także zabudowa poddasza w celu uzyskania większej ilości miejsca. Będziesz miał wtedy dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy rzadziej używanych. Skorzystasz na tym ogromnie, gdyż przedmioty takie jak sanki, narty, ciuchy sezonowe nie bedą zajmowały  miejsca w pomieszczeniach codziennego użytku. Rozprowadzenie instalacji alarmowej również znajduje się w ofercie usług jakie proponuje firma Akropol Inwestycje. O więcej szczegółów zapytaj dewelopera.

biuro tel. +48 61 893 50 89

Nowoczesne technologie - Inteligenty dom

Akropol Inwestycje buduje domy i mieszkania które w łatwy sposób możesz przystosować do swoich potrzeb. Wielkopolski deweloper przygotowuje niektóre podłączenia takich jak punkty LAN czy WAN , jednak urządzenia inteligentnego domu będziesz musiał zakupić samodzielnie. W przypadku gdy posiadasz lub zamierzasz zakupić samochód elektryczny Akropol Inwestycje proponuje skorzystać z opcji przygotowania punktu do ładowania auta elektrycznego.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nowe mieszkania na sprzedaż

Komorniki Żabikowska

Wybór nowego mieszkania w Komornikach pozwoli Ci połączyć zalety miasta z bliskością natury. Dzięki temu nie musisz wybierać między wygodą mieszkania w mieście, a komfortem płynącym z otoczenia zielonej przestrzeni. Mieszkanie w Komornikach jest jednym z najlepszych wyborów jakie możesz podjąć podczas wyboru lokum. Zaletą Komornik jest to, że każdy jest się w stanie tu odnaleźć. Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizacje mieszkania wraz ze wspaniała okolicą. Zainteresowany? Wejdź na stronę internetową lub skontaktuj się z pracownikami Akropol Inwestycje. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny oraz sukcesu. Wielkopolski deweloper ma jeszcze wiele innych inwestycji, które mogą Ci się spodobać.

Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Poznań Jasielska nowe mieszkania
Poznań

Poznań Jasielska M-1.12 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie 3 pokoje w budynku C. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Jasielska.

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Luboń

Luboń nowe mieszkanie M27, 3 pokoje, 56m2

Nowe mieszkanie w Luboniu Poznań, Luboń Na SkarpieNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
68 / 100