Osiedle Jesionowe Biedrusko

Osiedle Jesionowe Biedrusko nowe domy

Biedrusko Osiedle Jesionowe

Zielone Biedrusko

Wstęp

Osiedle Jesionowe w Biedrusku jest to zdecydowanie wyjątkowe miejsce. Tworzone jest przede wszystkim z myślą o Rodzinach, które pragną żyć w urokliwym, pełnym zieleni miejscu, gdzie odpoczynek jest radością. Osiedle Jesionowe jest idealne dla osób szukających otwartej przestrzeni, żyjących ekologicznie, pragnących po całym dniu stresującej pracy w wielkim mieście odnaleźć spokój i harmonię.
Osiedle Jesionowe to wyjątkowe miejsce otoczone zewsząd lasem. Co więcej obszar Biedruska jest objęty europejskim programem Natura 2000. Dzięki czemu w okolicy udało się zachować rzadko występujące i chronione gatunki roślin oraz zwierząt. Przyjemną atmosferę i bliskość natury można wyczuć na każdym kroku. Biedrusko oddalone jest o około 5 km od północnych granic Poznania i o około 15 km od jego centrum.

Biedrusko Osiedle widok z góry

Dom w Biedrusku

Nowoczesne rozwiązania

Aktualnie budowany jest ósmy etap Osiedla Jesionowego w Biedrusku, a jego układ został zaplanowany tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszkają mogła się cieszyć komfortem zamieszkania i własną przestrzenią. W aktualnym etapie dostępne będą domy o wielkościach 60,91m2 (3 pokojowe), 82,6m2 (4 pokojowe) oraz 100,68m2 (5 pokojowe). Budynek jest dwupoziomowy w zabudowie szeregowej. Został on także wyposażony w rozwiązania, które mają na celu ułatwienie i uprzyjemnienie odpoczynku. Każde mieszkanie posiada własny, wyodrębniony ogródek. Na osiedlu z myślą o najmłodszych mieszkańcach do dyspozycji znajduje się plac zabaw. Dla klientów wielkopolski deweloper oferuje dodatkowe udogodnienia, które są dostępne zaraz po ówczesnym umówieniu się. Jedną z możliwości jest to, że zamiast grzejników możliwe jest rozprowadzenie ogrzewania podłogowego. Jest to niezwykle pomocne jeśli chodzi o zoptymalizowanie przestrzeni w mieszkaniu pod kontem mobilności, meblowania jak i dekoracji. Będzie to bezpieczniejsze rozwiązanie jeśli w domu znajdują się małe dzieci lub zwierzęta. Kolejnym dostępnym dodatkowo udogodnieniem jest to, że już od samego początku mogą być zamontowane rolety w oknach. Dzięki temu można oszczędzić czas jak i pieniądze na wynajmowaniu dodatkowych osób do tego zadania. Pozwala to cieszyć jeszcze większą prywatnością już od pierwszych chwil po wprowadzeniu się do nowego mieszkania. Potrzebujesz więcej gniazdek elektrycznych? W sypialni, kuchni lub innym pomieszczeniu? Daj znać gdzie oraz ile ich potrzebujesz. Po skontaktowaniu się z pracownikami Akropolu i przedyskutowaniu nurtujących Cię kwestii, dodatkowe punkty elektryczne zostaną uwzględnione na planie twojego mieszkania. Posiadasz więcej sprzętów elektronicznych, które potrzebują bezpośredniego połączenia z internetem? Dodatkowe punkty instalacji sieciowej czy Ethernet można przeprojektować tak aby były wręcz idealnie dopasowane pod Ciebie i twoje potrzeby. Dostępna jest także opcja polegająca na zabudowie poddasza. Jest ona wykorzystywana głównie w celu uzyskania większej ilości miejsca w pomieszczeniach codziennego użytku. Będziesz miał wtedy dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy rzadziej używanych. Korzyść z tego jest ogromna, gdyż przedmioty takie jak sanki, narty, ciuchy sezonowe bedą miały swoje miejsce i nie będą zabierać przestrzeni w mieszkaniu.

Biedrusko osiedle Jesionowe - elementy inteligentnego domu

W XXI wieku posiadanie inteligentnych urządzeń staje się standardem. Większość z nas posiada inteligentny telewizor czy telefon. Obecnie popularność zdobywają inteligentne domy.
Na inteligentny dom składa się wiele różnych urządzeń – im jest ich więcej, tym bardziej „inteligentne” staje się nasze nowe mieszkanie. Jedne urządzenia odpowiadają za bezpieczeństwo, drugie poprawiają komfort, a jeszcze inne przynoszą oszczędności w postaci oszczędności energii elektrycznej czy wody.
Domy jak i mieszkania budowane przez Akropol Inwestycje w łatwy sposób możesz przystosować do swoich potrzeb. Wielkopolski deweloper przygotowuje niektóre podłączenia, jednak urządzenia inteligentnego domu musisz zakupić samodzielnie. Rozprowadzenie instalacji alarmowej również znajduje się w ofercie usług jakie proponuje firma Akropol Inwestycje. W przypadku, gdy posiadasz lub planujesz zakupić samochód elektryczny, Deweloper proponuje skorzystać z opcji przygotowania punktu do ładowania auta elektrycznego .

Nowe mieszkania na sprzedaż

Nowe mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie na Osiedlu Jesionowym w Biedrusku jest jednym z ciekawszych wyborów jakie możesz podjąć ze względu na bliskość natury, pełno wolnej, zielonej przestrzeni oraz świeże powietrze – są to rzeczy, których nieustannie brakuje w dzisiejszych czasach przepełnionych pośpiechem i stresem. Biedrusko idealnie nadaje się do pracy zdalnej jak i odpoczynku. Otaczająca ze wszą natura pomaga się skupić i zrelaksować nawet podczas dnia pracy. Każdym osoba niezależnie od wieku jest w stanie się tu odnaleźć. Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizacje mieszkania wraz ze wspaniałą okolicą. Sprawdź nowe mieszkania na osiedlu Jesionowym oraz inne atrakcyjne lokalizacje z domami i mieszkaniami na stronie głównej dewelopera. Aktualnie najnowszym projektem w Biedrusku jest ósmy etap na Osiedlu Jesionowym.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom H1, 76m2 z dużym ogrodem

Nowy dom H1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska z dużym ogrodem. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 10/2, 84m2

Nowe mieszkanie w Rabowicach Poznań, Rabowice OlszynowaNowe domy w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje …

Pokaż nowe mieszkanie →
Poznań Jasielska nowe mieszkania
Poznań

Poznań Jasielska M-1.12 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie 3 pokoje w budynku C. Sprawdź i kup mieszkanie w inwestycji Poznań Jasielska.

Pokaż nowe mieszkanie →
73 / 100