nowe mieszkania koninko

Koninko – atrakcje okolicy w której mieszkam. Nowe mieszkania blisko Poznania.

Miasto z historią. Nowe mieszkania i domy w Koninku

Miasto ze szlachecką historią w województwie wielkopolskim. Koninko położone jest przy południowo-wschodniej granicy Poznania i oddalone jest około 5 km od granic miasta i około 15 km od jego centrum.

Wstęp

Szukasz miejsce, które łączy w sobie walory miejskie i naturę? Jest otwarte na nowoczesność? Jeśli odpowiedzią jest tak, to idealnie trafiłeś. Koninko to coś dla Ciebie. Wiodącym deweloperem oferującym nowe mieszkania i domy na sprzedaż jest działająca w tym regionie firma Akropol Inwestycje. Poznaj nowe mieszkania w inwestycjach Koninko wielorodzinne mieszczące cztery mieszkania na piętrze w budynkach cztero piętrowych oraz nowe mieszkania umieszczone w domach typu szeregowego. Wszystkie nowe domy i nowe mieszkania oddajemy dla Klientów w stanie deweloperskim. Więcej informacji na temat z każdej z inwestycji uzyskasz odwiedzając strony internetowe dedykowane każdej z nich.

Lokalizacja

Koninko to średniej wielkości miasto znajdujące się koło Poznania (5km od granic Poznania i około 15km do jego centrum). Blisko Koninka znajduje się jezioro Koninko – idealne miejsce na wypoczynek. Co więcej stanie w korkach nie stanowi problemu, dojazd do pracy jest ułatwiony przez dobrze zorganizowaną komunikację miejską i trasy ułatwiające w przemieszczaniu się.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Atrakcje w Koninku

Ze względu na swoje położenie atrakcji jest bardzo dużo. Dla osób lubiących relaks i wypoczynek Koninko oferuje pobyt nad pobliskim jeziorem. Wieczorne spacery lub siedzenie na plaży zawsze są mile widziane. W okolicy jest także Rogalin, w którym znajduje się niesamowity park ze starymi drzewami i dziką roślinnością. Dzięki temu wypoczynek na świeżym powietrzy z daleka od walorów miejskich jest jeszcze bardziej przyjemny. Na terenie parku znajduje się też pałac rogaliński, galeria malarska, stajnia i powozownia. W powozowni zostały zebrane powozy gospodarczo-administracyjne jak i sportowo-spacerowe nawet za czasów przedwojennych.

Znajdzie się też coś dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Blisko Koninka (oprócz Poznania) jest Swarzędz. A za tym idzie ogromny ośrodek sportu i rekreacji z dostępnym nowoczesnym Aquaparkiem. Zimą popularne jest lodowisko. Jest to idealny sposób na spędzanie czasu z całą rodziną. Dla tych co wolą aktywność umysłową niż fizyczną jest dostępne Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki.

 

Atrakcje w Poznaniu

Ze względu na niewielką odległość Koninka od Poznania można w dowolnej chwili pojechać na Stary Rynek, Maltę (jezioro maltańskie) lub zobaczyć bramę poznańską. Niedaleko znajduje się także bardzo dużo różnorodnych muzeów – Narodowe, historyczne, archeologiczne, wojskowości. Warto zobaczyć także Zamek Cesarski. Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęca Nowe ZOO i Park Cytadela – rozległy park z ruinami wojskowymi.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie w Koninku jest jednym z ciekawszych wyborów. Łączy ze sobą plusy dużego miasta z zieloną przestrzenią i komfortem. Każdy jest w stanie się tu odnaleźć, a Akropol Inwestycje zapewnia najlepszą lokalizację mieszkania wraz ze wspaniałą okolicą. Blisko Poznania, blisko natury, bliżej rodziny oraz sukcesu.

Nowe mieszkanie Biedrusko
Biedrusko

Biedrusko nowy dom M20, 100m2, 5 pokoi

Nowy dom o powierzchni ponad 100m2 oraz dużym ogródkiem, ponad 273m2 w Biedrusku w stanie deweloperskim.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkania Biedrusko osiedle
Biedrusko

Biedrusko nowy dom M3, 82m2, 4 pokoje

Nowy dom o powierzchni 82,6m2 w Biedrusku (na północ od Poznania). Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Nowe mieszkanie Rabowice
Rabowice

Rabowice nowy dom 24/1, 104m2

Nowy dom o powierzchni 104m2 w Rabowicach nieopodal Swarzędza. Stan deweloperski. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
Koninko nowe mieszkanie 53m2
Koninko

Koninko nowe mieszkanie E-0.02, parter, ogródek, 3 pokoje 53m2

Nowe mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem w Koninku koło Poznania. Może być Twoje.

Pokaż nowe mieszkanie →
87 / 100