projekty mieszkań

Nowe mieszkania, projekt i technologia budowy Akropol Inwestycje.

Nowoczesne rozwiązania

Mieszkania oraz domy projektowane jak i budowane przez Akropol Inwestycje łączą w sobie tradycyjną konstrukcję budynku z pustaka ceramicznego z nowoczesnością. Mieszkania są projektowane z najwyższą dokładnością i starannością. Posiadają murowane ścianki działowe dzięki czemu pomieszczenia są dobrze izolowane i zapewniają komfort domownikom. Każdy jest w stanie znaleść miejsce dla siebie żeby odpocząć lub popracować.

Zobacz jak projektujemy

Wstęp

Poniżej krótko przedstawiamy jak projektujemy budynki, aby spełniały zarówno normy budowlane ale przezde wszystkim sprawiały aby przyszły właściciel czuł się komfortowo w dobrze zaplanowanych pomieszczeniach oraz przestrzeni wokół budynku.

Materiały

Dach obłożony jest dachówką ceramiczną przez co elegancko się prezentuje i zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak deszcz, wiatr czy śnieg na długie lata. Projektowany jest tak aby wytrzymał bez żadnych problemów każdą pogodę.

Sam budynek jest dodatkowo ocieplony styropianem. Zapewnia to utrzymywanie temperatury w domu nawet w najmroźniejsze dni a zarazem chronienie go od nadmiernego ciepła w upalne lato. Izolacja ta sprzyja spędzeniu czasu w domu, gdyż jest to wtedy komfortowe i przyjemne dla osób tam przebywających. Co więcej zamontowana jest instalacja centralnego ogrzewania przez co temperatura zawsze będzie taka jaką sobie ustawisz.

Ogrzewanie zapewnione jest przez dwufunkcyjny piec gazowy z elektronicznym zapłonem oraz grzejniki płytowe. Powoduje to, że w domu można osiągnąć naprawdę wysoką temperaturę według potrzeb i preferencji domowników.

Do wykończenie pomieszczeń w środku używany jest tynk wewnątrz gipsowy maszynowy, który zapewnia idealną gładkość ścian – jaką nie mogą pochwalić się inne tynki. Pomieszczenie przez to prezentuje się nad wyraz dobrze. Elewacja zewnętrzna jest wykonywana typem „baranek” – poprawia to znacznie estetykę domu jak i chroni ściany przed czynniki atmosferycznymi.

Domy zaopatrzone są także w okna PVC. Dodatkowo zamontowana jest kaseta wraz z prowadnicami do rolet. Od razu więc po wprowadzeniu się do nowego mieszkania można zamontować osłonę w przypadku nadmiernego światła jakie daje słońce. Wszystkie mieszkania na sprzedaż posiadają instalację RTV. Bez problemu więc odbierany jest sygnał radiowy i telewizyjny.

Deweloper zapewnia też utwardzenie terenu na osiedlu oraz ogrodzenie (w przypadku domów). Bez obaw więc można wypuszczać zwierzęta na dwór zamiast trzymać je w domu. Na terenie osiedli zbudowane są także miejsca parkingowe więc bez problemu można zaparkować koło mieszkania. Domy jak i niektóre mieszkania posiadają własne ogródki, pozostałe zostały wyposażone w balkony. Nie od dziś wiadomo, że ogród zapewnia ogromną wygodę. Można spędzać czas odpoczywając na świeżym powietrzu. Jest to też doskonała forma na zabawę z dziećmi. Nic nie sprawia tyle radości ile przynosi prywatny plac zabaw. Gwarantuje to niezapomniane chwile z rodziną.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Opcje dodatkowe

Po umówieniu się z deweloperem zamiast grzejników możliwe jest rozprowadzenie ogrzewania podłogowego. Zapewnia to dużo więcej miejsca w domu i ułatwia znaczenie meblowanie. Jest to też bezpieczniejsza metoda jeśli w domu znajdują się małe dzieci.

Już od samego początku mogą być zamontowane rolety w oknach – można dzięki temu oszczędzić na wynajmowanie dodatkowych osób aby to wykonały po wprowadzeniu się do mieszkania.

Potrzebujesz więcej gniazdek w sypialni czy kuchni lub innym pomieszczeniu? Skontaktuj się z Akropol Inwestycje i powiedz czego potrzebujesz. Dodatkowe punkty elektryczne zostaną uwzględnione. Posiadasz więcej sprzętów elektronicznych, które potrzebują bezpośredniego połączenia z internetem? Daj znać deweloperowi. Dodatkowe punkty instalacji sieciowej czy Ethernet można przeprojektować.

Możliwa jest też zabudowa poddasza w celu uzyskania większej ilości miejsca do przechowywania rzeczy rzedziej używanych. Skorzystasz na tym ogromnie, gdyż przedmioty takie jak sanki, narty, ciuchy sezonowe nie bedą zajmowały  miejsca w pomieszczeniach.

O  szczegóły zapytaj dewelopera, dla którego ważny jest komfort klienta dlatego nie krępuj się i zadaj pytania. Wszystkie niezbędne uzgodnienia zostaną uwzględnione w projekcie.

nowe mieszkania poznań
Poznań

Poznań Jasielska M-4.05 nowe mieszkanie 3 pokoje 49m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle Poznań Jasielska (Podolany) to nowe mieszkania na osiedlu, …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkania Poznań Chlebowa
Poznań

Poznań Chlebowa nowe mieszkanie M-2.01, 3 pokoje 60m2

Nowe mieszkanie w Poznaniu Jest to nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek z mieszkaniami na rynek pierwotny prosto od dewelopera, …

Pokaż nowe mieszkanie →
mieszkania na sprzedaz poznan
Koninko

Koninko nowe mieszkanie D-3.03, 4 pokoje 63,77m2

Nowe mieszkanie w Koninku Poznań, KoninkoNowe mieszkanie w stanie deweloperskim idealne dla nowoczesnej rodziny, która ceni atrakcje, które oferuje położenie …

Pokaż nowe mieszkanie →
nowe mieszkanie Komorniki
Komorniki

Komorniki Żabikowska nowy dom H1, 76m2 z dużym ogrodem

Nowy dom H1 o powierzchni ~76m2 w Komornikach ul. Żabikowska z dużym ogrodem. Sprawdź.

Pokaż nowe mieszkanie →
22 / 100